حمایت مالی

هر وبسایت و سرویسی برای ادامه فعالیت خود نیازمند حمایت مالی و سرمایه‌گذاری است. از آنجایی که وبلاگ اونتاشگال خدمات خود را به رایگان عرضه می‌کند و به دنبال فروش محتوا نیست، هزینه‌های خود را از طریق جذب اسپانسر و حمایت مردمی به دست می‌آورد.

هزینه‌های این وبسایت شامل نگهداری، میزبانی و سرور است و از آنجایی که موارد امنیتی باید چند برابر بیشتر رعایت شود، تقریبا هزینه‌ها تا ۳ برابر حالت عادی و معمول می‌شود. به همین جهت از شما خوانندگان و علاقه‌مندان گرامی که از فعالیت‌های این وبلاگ رضایت دارید، جهت حمایت دعوت به عمل می‌آوریم.

در صورتی که تمایل به حمایت مالی و پشتیبانی از فعالیت‌های وبلاگ اونتاشگال را دارید، در این صفحه یکی از روش‌های حمایت مالی را انتخاب کنید. هیچ از این روش‌ها قابل رهگیری و پیگیری توسط هیچ کسی نیستند.

شیوه‌های حمایت

حمایت از درون ایران با کارت هدیه

بدون شک امکان حمایت مالی ریالی فراهم نیست. به همین دلیل برای کاربران ایران از شیوه کارت هدیه iTunes در نظر گرفته شده است. این کارت‌های هدیه به راحتی از سایت‌های مختلف قابل خریداری هستند و شما می‌توانید کد نوشته شده را از طریق فرم در نظر گرفته شده، ارسال نمایید.

نحوه تهیه کارت:

از سایت‌های مختلفی مانند giftcard.ir می‌توانید اقدام به خریداری انواع کارت هدیه کنید. لطفا حتما کارت آیتیونز آمریکا 🇺🇸 را انتخاب نمایید. کاربران خارج ایران نیز می‌توانند از این روش برای حمایت استفاده کنند. کارت‌های آیتیوز در فروشگاه‌های سایت‌های مختلف فروخته می‌شود.

اعتبار این کارت‌ها از ۲، ۳، ۴، ۵ و ۱۰ دلار شروع می‌شود تا ۱۰۰، ۲۰۰ و ۵۰۰ دلار!

نمونه کد کارت هدیه iTunes آمریکا

فرم کارت هدیه

پس از خریداری و تهیه کارت هدیه، لطفا کد هدیه را از طریق این فرم برای ما ارسال نمایید.

حمایت از طریق رمزارزها

یکی از مطمئن‌ترین و امن‌ترین روش‌های تبادل مالی، استفاده از رمزارزهایی مانند بیتکوین است. در تبادل مالی با این ارزهای دیجیتال به هیچ عنوان امکان ردیابی، یا نمایش نام وجود ندارد. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن سرویس رمزارز خود اقدام به حمایت مالی از طریق یکی از ارزهای ذکر شده کنید.

بیتکوین

یکی از معروف‌ترین رمزارزهای دنیا است. به راحتی از طریق کد زیر یا اسکن QR رو به رو می‌توانید اقدام به پرداخت نمایید.

bc1q7k7f6ttapl3ckev83gzjqt2ydgd79qqhw49cxf
Bitcoin Code

اتریوم

یک رمزارز معتبر دیگر است. به راحتی از طریق کد زیر یا اسکن QR رو به رو می‌توانید اقدام به پرداخت نمایید.

0x4027CfAB3E246009C3e02B3cfeA67311d79Fed98

Ethereum Code

لایت کوین

یک رمزارز معتبر که توسط کارمند سابق گوگل ساخته شد. به راحتی از طریق کد زیر یا اسکن QR رو به رو می‌توانید اقدام به پرداخت نمایید.

ltc1q00a5g7ujqcdhpytshwf7c8tz4m47wpvvyx4pnn

Litecoin Code


بیتکوین کش

یک رمزارز بر پایه زنجیره بلاک‌چین بیتکوین که نسبت به آن بسیار ارزانتر است. به راحتی از طریق کد زیر یا اسکن QR رو به رو می‌توانید اقدام به پرداخت نمایید.

qztunuzk6vdyamhwwfldkeqn5df8ve35pgedfj5uhk

Bitcoin Cash Code

پیام ارسال رمزارز

پس از استفاده از بیتکوین یا هر یک از رمزارزهای دیگر، لطفا با تکمیل فرم زیر ما را از جریان پرداخت مطلع کنید.

فهرست حامیان

در صورت حمایت و تایید نمایش، نام شما به عنوان حامی در این بخش نمایش داده می‌شود.