بایگانی نوشته‌ها

همه مقاله‌های وبلاگ اونتاشگال، آموزش سبک زندگی BDSM

وبلاگ اونتاشگال از تاریخ ۶ فوریه ۲۰۲۰ در زمینه سبک زندگی و آموزش رابطه ارباب و برده یا BDSM فعالیت خود را آغاز نمود. مطالب وبلاگ مرتب و منظم به روزرسانی می‌شود و در این صفحه همه نوشته‌ها را می‌توانید ملاحضه کنید.

جدیدترین مطالب

خبرنامه و شبکه‌های اجتماعی

اگر در دیدن وبلاگ به دلیل فیلرینگ مشکل دارید، می‌توانید عضو خبرنامه ایمیلی شوید تا نوشته‌ها پس از انتشار برای شما به صورت مستقیم با متن کامل ایمیل شوند.

برای عضویت در خبرنامه ایمیلی کافیست آدرس ایمیل را در فرم پایین سایت و یا فیلد زیر وارد کنید. اگر هم حساب وردپرس دارید می‌توانید روی دکمه عضویت کلیک کنید.

به 3,076 مشترک دیگر بپیوندید

BDSM LifeStyle

کانال چهارم، صداقت

روابط چند نفره، تک پر بودن، خیانت کردن، هیزی، بی غیرتی، عشق خدایی، عشق بدون سکس و موارد این چنینی در میان آدم‌ها بیشتر دیده می‌شود. در گذشته نیز گرایش‌هایی مانند کاکولدیسم یا بی‌غیرتی وجود داشت اما به صورت عمومی کسی چیزی نمی‌گفت. به واسطه اینترنت امروزه بیشتر در این مورد صحبت می‌شود و زوج‌ها با آن آشنایی دارند. از آنجایی که باور دارم ازدواج و رابطه داشتن به معنی محدودیت خودخواسته نیست، تصمیم گرفتم فعالیت موضوع جدید وبلاگ با عنوان «کانال چهارم، صداقت» را آغاز کنم.

سیسی بوی کیست؟

چرا برخی پسران به پوشیدن لباس‌های دخترانه علاقه دارند؟ سیسی بوی چیست و چرا بعضی مردان به دنبال آن می‌روند؟

ویکسن یا کاک کوئین یا خانم بی غیرت کیست؟

چرا بعضی خانم‌ها بی غیرت هستند و از اینکه شوهر خود را در حال لاس زدن یا سکس با زنی دیگر ببینند، لذت می‌برند؟ کاک کویین یا ویکسن یا زن بی غیرت نسبت به شوهر کیست؟

راهنمای جامع برای شروع رابطه باز

اپن ریلیشن یا رابطه باز چیست؟‌ آیا این رابطه نوعی بی بند و باری است؟ آیا باز کردن رابطه و سکس با افرادی غیر از پارتنر برای شما مفید خواهد بود؟

چرا بی غیرتی یا کاکولدینگ جذابیت دارد؟

چرا بعضی مردان عاشق بی غیرتی هستند؟ چه لذتی در دیدن همسر خود هنگام سکس با مردی دیگر است؟ با دلایل جذابیت‌های کاکولدینگ آشنا شوید.

چگونه به کسی بگویید در رابطه باز هستید؟

چگونه به کسی بگویید در رابطه باز هستید؟ بهترین زمان برای مطرح کردن این موضوع کی است و چگونه از محدودیت ها و شرایط خود بگویید؟ در اینجا می‌گوییم که چگونه این کار را به شیوه‌ای احترام آمیز نسبت به زمان و انرژی دیگران، انجام دهید.

آیا رابطه باز و آزاد جواب می‌دهد؟

آیا باید روابط باز را تجربه کنید؟ آیا فکر می‌کنید رابطه باز به معنای سکس با هرکس در هر زمانی است؟ شرایط خاص این رابطه را بدانید و در انجام آن عجله نکنید.

چند تجربه رابطه تری سام یا سه نفره موفق

رابطه سه نفره یا تری سام چیست؟ چگونه یک رابطه تری سام موفق داشته باشیم؟ در این مقاله با خواندن نظرات خانم ها و آقایان دارای تجربه این رابطه پاسخ این سوال را خواهید دانست.

روابط سمفونیک: کانال چهارم، صداقت

از آنجایی که باور دارم ازدواج و رابطه داشتن به معنی محدودیت خودخواسته نیست، موضوع کانال چهارم، صداقت آغاز شد. مطالب این موضوع به صداقت در زندگی باز می‌گردد.


مطالب با موضوع مهارت در انجام BDSM

این دسته‌بندی با هدف آموزش بهتر مهارت‌های رابطه سادومازوخیسم، ساخته شده است. مقاله‌های آن ترجمه مطالب معتبر و تجربیات شخصی است. اولویت مطالعه این نوشته‌ها برای یادگیری BDSM و انجام دادن حرفه‌ای آن، بالاست.

چگونه مانند یک میسترس لباس سکسی بپوشید

یک میسترس حرفه‌ای چگونه لباس می‌پوشد؟

آیا شما وسوسه می‌شوید که آخرین مد لباس‌های لتکس را امتحان کنید اما ‌نمی‌دانید چه حسی خواهد داشت؟ به شما می‌گوییم چگونه استایل میسترسی خود را حرفه‌ای‌تر و ماهرانه بکنید.

پرستش واژن خانم

چگونه واژن پارتنر خانم را بپرستید؟

به لیسیدن واژن علاقه دارید؟ آیا از اهمیت و تاثیر این کار در رابطه خود اطلاع دارید؟ برای حرفه‌ای شدن و ارائه خدمتی عالی، این نکات مهم را بیاموزید.

شناسایی شخصیت برت و به نظم در آوردن یک BRAT

شخصیت برت چه ویژگی‌هایی دارد و یک ارباب چگونه باید او را به نظر در بیاورد. چرا یک برت خود را لوس می‌کند و به دنبال بازیگوشی است؟ به عنوان یک ارباب چگونه باید با او رفتار کرد؟

اسپنک را حرفه‌ای و سکسی انجام دهید

اسپنک کردن نیازمند یک فرد با روابط عمومی بالا و بالغ است. همچنان که اخم کردن به بچه‌ها نوعی تنبیه است، در حال حاضر اسپنک نیز به عنوان نوعی تنبیه فوق معروف و به شدت سکسی میان بالغین رایج است. در یک سمت ضربه‌های آهسته‌ای هستند که شما در بازی و هر زمانی ممکن است … ادامه نوشته اسپنک را حرفه‌ای و سکسی انجام دهید

پگینگ چیست؟ چگونه به یک مرد از آنال لذت بدهید

پگینگ واژه‌ای نیست که به خوبی در دنیا شناخته شده باشد و هنوز کمی ‌تابو به همراه خود دارد! این که شما کیر دارید باعث نمی‌شود از ارگاسم نقطه جی محروم شوید. معادل نقطه جی در مردان پروستات است. ارگانی که با تحریکش ارگاسمی ‌قوی‌تر از هر ارگاسم جی اسپاتی که تا به حال داشته‌اید رخ می‌دهد. راه‌های … ادامه نوشته پگینگ چیست؟ چگونه به یک مرد از آنال لذت بدهید

آموزش باندیج، یادگیری اولین گره طناب

بانداژ یا باندیج یا کلا طناب‌بندی، هنری که در آن شما یک فرد را می‌بندید و محدود می‌کنید. برای جلوگیری از اشتباه شدن با باندپیچی در پزشکی، ما در این وبلاگ بیشتر از واژه باندیج استفاده می‌کنیم اما بانداژ هم درست است. در این مقاله به شما اولین گره‌ای که در باندیج با طناب باید … ادامه نوشته آموزش باندیج، یادگیری اولین گره طناب

۱۲ نکته در مورد بات پلاگ و سکس توی

بات پلاگ چیست؟ چگونه باید از بات پلاگ و سکس توی استفاده کرد. آیا برای کون دردناک هستند؟ چگونه باید بات پلاگ را تهیه کرد و از کون پارتنر فرو کنید. Butt Plug

آموزش شمع بازی در BDSM، اجرا و لذت آتش

شمع بازی یا وکسینگ را چگونه باید در سکس انجام دهید؟ چرا برخی ساب میسیوها عاشق لذت شمع و درد آن هستند و آن را در کدام نواحی بدن باید ریخت؟

الفبای رابطه ارباب و برده A to Z BDSM

دنیای BDSM صرفا شامل فعالیت‌های جنسی نمی‌شه، اما شامل واژه‌نامه خیلی قدرتمند و ویژه‌ای هست. از آنجایی که استفاده از واژه‌های تخصصی ممکن است باعث ترس تازه واردها شود، با مفاهیم پایه شروع می‌کنیم: BDSM شامل باندیج و دیسیپلین، سلطه گری و سلطه پذیری، سادیسم و مازوخیسم، هسته اصلی جذابیت‌های کینکی است. همچنین، زبان کاملی … ادامه نوشته الفبای رابطه ارباب و برده A to Z BDSM

چگونه یک دامیننت حرفه‌ای باشیم؟

مثل تبدیل شدن یک رویا به واقعیت می‌مونه! یک اسلیو وظیفه شناس (یا حتی دو برده) گوش به زنگ فرمان شما، آماده و مشتاق برای اطاعت از همه خواسته‌های جنسی معقول یا غیرمعقول شما. البته که نه شما عجیب نیستید، اما شاید مقداری کینکی باشید. در جامعه BDSM (باندیج، سلطه گری، سادیسم، مازوخیسم) به شما … ادامه نوشته چگونه یک دامیننت حرفه‌ای باشیم؟

لذت درد نوک سینه و نیپل

درد و لذت از نوک سینه‌ها

بازی نیپل و نوک سینه هرچقدر دردناک باشد، باز هم لذت بخش است. مهارت‌های لازم برای درد از نوک سینه را بیاموزید.

بازی با پروستات برای یک ارگاسم کامل!

دوشیدن پروستات، یعنی بازی با غده پروستات به صورت مستقیم، نوعی ارگاسم برای مردان است که در رابطه ارباب و برده به عنوان یک تحقیر و تنبیه از جانب میسترس به اسلیو مرد نیز کاربرد دارد. مقالات بسیاری درباره‌ی انواع گوناگون ارگاسم، سکس، پوزیشن، نکته و هرچیزی که به سکس مربوط است نوشته شده و … ادامه نوشته بازی با پروستات برای یک ارگاسم کامل!

ماجراجویی جدید در باندیج

شما به صورت آنلاین یا شاید حتی در سکس شاپ‌های محلی انتهای کینکی مسیر را دیده‌اید. حال تعداد اندکی اسباب بازی کوچک خریده‌اید و می‌خواهید بیشتر در دنیای BDSM کاوش کنید، اما نمی‌دانید که چگونه بدون پر کردن خانه‌تان از قلاب‌ها و قفل‌ها یک باندیج یا طناب‌بندی جالب داشته باشید. شاید هم فقط میخواهید از … ادامه نوشته ماجراجویی جدید در باندیج

راهنمای آموزشی برای ساب‌میسیو و برده

فانتزی مورد دستور قرار گرفتن، اطاعت کردن، اسپنک شدن و به طور کلی وادار شدن به انجام فعالیت‌های جنسی، هیجان انگیز به نظر می‌رسد. با این حال برای کسانی که تابحال از این فعالیت‌ها انجام نداده‌اند، سوال است که از کجا باید شروع کنند؟ دسته‌بندی جدید مهارت به این وبلاگ اضافه شد. در موضوع مهارت … ادامه نوشته راهنمای آموزشی برای ساب‌میسیو و برده

افترکر چیست؟

مهارت مراقبت پس از جلسه BDSM یا AfterCare چیست؟

افترکر یا مراقبت بعد از سکس و لذت سادومازوخیسم چیست؟ اهمیت آن چه زمانی نمایان می‌شود و چرا یک دامیننت باید به خوبی این عمل را انجام دهد.

فتیش یا شعی پرستی

فتیش یا شعی پرستی به زبان ساده

خیلی ساده بخوام بگم، آدم‌ها از ابتدای تاریخ تا همین الان، نسبت به برخی ابزارها، لوازم و اشیا، احساس خاصی دارند. این اشیا بهشون حس آرامش و لذت میده. به همین دلیل برای پیدا کردن مفهوم خالق دنبال شعی می‌رفتند و یک بت می‌پرستیدند!


آشنایی بیشتر با سبک زندگی ارباب و برده‌ای

توهمات، تخیلات و تصورات بسیار زیادی در مورد افرادی که BDSM می‌کنند، وجود دارد. در این مقاله‌ها به شما سبک زندگی و نحوه رفتار و عملکرد این افراد را نشان می‌دهیم. در کنار آن به آموزش رابطه ارباب و برده می‌پردازیم.

لباس در رابطه ارباب و برده

پروتکل‌های لباس و پوشش در بی.دی.اس.ام

پوشش و لباسی که شما برای یک جلسه BDSM انتخاب می‌کنید، تاثیر بسیاری بر نمایش شخصیت و جنبه‌های فردی شما دارد. بهترین پیشنهادات و جذاب‌ترین پوشش‌ها را با شما در میان می‌گذاریم.

شخصیت سویچ در رابطه ارباب و برده

آیا گاهی اوقات دوست دارید ارباب باشید و در مقابل فردی دیگر برده؟ به این تمایل و گرایش سویچ می‌گویند. در این باره بیشتر بخوانید

آموزش اسلیو، ۷ نکته برای برده تازه کار

آموزش اسلیو بودن. چگونه یک برده و اسلیو حرفه‌ای برای ارباب و مستر خوب باشیم؟ آموزش درک بهتر رابطه ارباب و برده برای پت گیرل

تجربه آنال سکس در مصاحبه با ۳ پورن استار

مصاحبه با ۳ پورن استار که تجربه‌های خود را از سکس آنال می‌گویند. اینکه این نوع سکس نیز با همه مهارتی که دارند، آسان نیست و باید همه جوانبش رعایت شود.

چگونه بهترین سکس رمانتیک را تجربه کنیم؟

سکس رمانتیک در نظر ما اغلب چیزی است که در فیلم‌ها دیده‌ایم، یعنی اتاقی نسبتا تاریک، شمع‌های روشن در جای جای اتاق و موسیقی آرام احساسی، یک فضای کاملا خاص و رویایی. اما این بدین معنا نیست که داشتن سکس هات و رمانتیک در زندگی واقعی غیرممکن است.

تفاوت‌های سکس خشن با BDSM

از آنجایی که خشونت و درد یکی از پایه‌های اصلی در رابطه ‌BDSM است، افزاد زیادی هارد سکس را با آن اشتباه می‌گیرند. به بیان بسیار ساده هارد سکس یک عمل جنسی با قدرت و انرژی زیاد است و طرفین از یک جایگاه برابر در آن برخوردار هستند.

اصول اخلاقی واجب در BDSM چیست؟

اهمیت اخلاق و رعایت آن در رابطه ارباب و برده چه جایگاهی دارد؟ «امنیت، خرد و رضایت طرفین» سه اصل اساسی رابطه سادومازوخیسم هستند.

چگونه از دامیننت و ارباب خود قدردانی کنید؟

آیا به عنوان یک اسلیو نمی‌توانید ارباب خود را راضی کنید؟ تشکر کردن و قدردانی از ارباب و سرور خود چگونه باید باشد؟ مهارت‌های لازم را بیاموزید.

آیا ارباب بودن مزیتی نسبت به بردگی دارد؟

از نگاه اجتماعی و جامعه‌شناختی، کسی که قدرت را در اختیار دارد، منزلت و جایگاه بیشتر و بهتری نزد افراد دارد. اما آیا در دنیای سادومازوخیسم هم اینگونه است؟ آیا کسی که به ساب‌میسیو بودن و بردگی گرایش دارد باید حس خود را مخفی کند؟

فتیش چیست؟ تعریف کامل و جامع

فیت فتیش یا علاقه به پای خانم‌ها چه چیزی است؟ ریشه‌ها و علت آن در چیست و آیا برای افراد می‌تواند خطرناک باشد؟ روانشناسان پاسخ شما را می‌دهند.

تعریف کینک و راهنما برای تازه کارها

کینک یا روابط کینکی چه چیزی هستند؟ سکس نامعارف نوعی از سکس است که افراد به راحتی در مورد آن صحبت نمی‌کنند. سکسی که فقط کردن نیست!

پارادوکس در تسلیم شدن، یافتن آزادی و لذت در BDSM

سارا بوچر می‌گوید: ما با دستبندهای نرم و قلاده تحریک می‌شویم، اما چه چیزی در تسلیم کردن خودمان به یک مرد هست که ما را تا این اندازه تحریک می‌کند؟ برخلاف تصور رایج فمینیستی، بسیاری از زن‌ها، از جمله خودم، قدرت خاصی در تسلیم شدن می‌یابیم که بسیار اغوا کننده و شیرین است. ترجمه آزاد مجموعه مقاله‌هایی در زمینه آموزش رابطه، شخصیت شناسی BDSM و سبک زندگی است که … ادامه نوشته پارادوکس در تسلیم شدن، یافتن آزادی و لذت در BDSM

تجربه BDSM برای زوج‌های وانیلی

وانیل یا وانیلا چیست؟ این اصطلاح صرفا از جانب جامعه BDSM برای خطاب قرار دادن کسانی که چنین گرایشی ندارند ساخته شده است و هیچ نشانه‌ای از برتری، ضعف، گرایش همجنس‌گرایانه و غیره نیست!

۲۵ واقعیت درباره رابطه ارباب و برده

میخواهیم به شما ۲۵ واقعیت و حقیقت در مورد BDSM را بگوییم. این موارد را در هیچ فیلم ارباب و برده‌ای و Fifty Shades of Gray و حتی هیچ فیلمی در پورن هاب به شما یاد نمی‌دهند. اگر تازه با این گرایش آشنا شدید و یا دوستی دارید که علاقه‌مند شده، اما دچار سردرگمی است، این مقاله به شما کمک بزرگی می‌کند.

قضاوت مردهای زن ذلیل را متوقف کنید

مرد زن ذلیل چه ویژگی‌هایی دارد و چرا بعضی مردان دوست دارن مطیع همسر خود باشند؟ شیوه برخورد با مردهای زن ذلیل و حتی اسلیو چگونه است؟

چگونه BDSM رابطه شما را نجات می‌دهد؟

از زمانی که فیلم فیفتی شیدز روابط بی‌دی‌اس‌ام را به صورت عمومی به جریان انداخته است، خیلی از زو‌ج‌ها این سبک زندگی را تمرین می‌کنند، تمرین‌هایی که شامل سلطه‌گری، بانداژ و سادومازوخیسم می‌شود. اما آیا وارد کردن مقداری اسپنک و سلطه‌گری به زندگی جنسی کار صحیح و سالمی است؟

اعتماد در رابطه چیست و در BDSM چطور حفظ می‌شود؟

واقعا معنی اعتماد چیه؟ چطور میشه اعتماد رو جلب کرد؟‌ آیا گیر دادن و درخواست خصوصی‌ترین چیزها، معنیش جلب اعتماد میشه؟ آیا برای اینکه نشون بدید به کسی اعتماد دارید، باید احمقانه به هیچی توجه نکنید؟ اصلا چه زمانی سو استفاده از اعتماد شکل میگیره؟ در مجموعه مقالات سبک زندگی ارباب و برده‌ای به این موضوعات می‌پردازیم. پایه‌های رابطه یک خونه رو در نظر بگیرید. اگر پی و سنگ … ادامه نوشته اعتماد در رابطه چیست و در BDSM چطور حفظ می‌شود؟

سجده برده بر پیشگاه ارباب

تفاوت تحقیر در زندگی با تحقیر در بی دی اس ام

در یک رابطه جنسی یک خانم شاید دلش بخواد با واژه‌هایی مثل فاحشه یا شبیه به اون خطاب بشه. این تحقیر شدن چون خودخواسته و با آگاهی هست، از بروز خشم جلوگیری میکنه و مستقیم بر روی قسمت‌های جنسی و شهوتی تاثیر میگذاره.

سبک زندگی ارباب و برده

سبک زندگی ارباب و برده‌ای چگونه است؟

یکی از دوستان میسترس پیشنهاد خیلی جالبی داد. اینکه کسانی که این گرایش رو دارند چطور می‌تونن زندگی کنن و رابطه‌شون رو پیش ببرند؟ در مجموعه مقالات سبک زندگی می‌خواهیم به این موضوع بپردازیم. برای همین این دسته و موضوع رو با این پست شروع می‌کنیم.

اسپنک

آموزش صحیح اسپنک کردن

اینفوگرافیک آموزش نحوه صحیح اسپنک کردن. اسپنک یعنی زدن در کون برای لذت بیشتر در سکس. آموزش درست انجام اسپنک

راهنمای شروع سکس در BDSM برای تازه کارها

همانطور که گفتم یک سری مقالات علمی از ژورنال‌های معتبر رو به صورت ترجمه آزاد منتشر می‌کنیم. دوست عزیزم MPress6 این ترجمه رو انجام دادند. این مقاله نوشته خانم سوفی سنت توماس نویسنده کتاب Finding Your Higher Self در زمینه آرامش و لذت فردی است. شما هم برای همکاری می‌تونید در صفحه تماس به من پیام بدید. خیلی از شما ممکنه به واسطه سری فیلم‌های ۵۰ سایه خاکستری با … ادامه نوشته راهنمای شروع سکس در BDSM برای تازه کارها

جنتلمن دامیننت

مردان دامیننت یا با پرستیژ، کدام یک برای خانم‌ها جذاب‌تر هستند؟

یک مجموعه مقاله در زمینه آموزش رابطه، شخصیت شناسی BDSM و سبک زندگی در این زمینه در وبلاگ ترجمه می‌شود. این مقاله‌ها با هدف بیان واقعیت‌ها، دسترسی به منابع معتبر و درک بهتر گرایش، در موضوع ترجمه آزاد منتشر می‌شوند. از دوستانی که در امر ترجمه به من کمک می‌کنند، سپاسگزارم. اگر شما هم می‌خواهید در ترجمه‌های بعدی همراه باشید کافیست در صفحه تماس به من پیام بدهید. این … ادامه نوشته مردان دامیننت یا با پرستیژ، کدام یک برای خانم‌ها جذاب‌تر هستند؟

اولین جلسه ارباب و برده

اولین جلسه رابطه BDSM را چطور پیش ببریم؟

اولین جلسه و نوبت BDSM دقیقا مثل اولین سکس هست. اولین سکس هم دقیقا مثل اولین بار که میخواهید یک پیتزای جدید رو امتحان کنید. برای همین هیجان بسیار زیادی با شما هست. اما باید مراقب باشید این هیجان، عقل و خرد و منطق رو از شما نگیره. اعتماد به نفس اولین لازمه جلسه BDSM هست. به نظر من بهتره یک دیدار برای مرور جلسه اول در کافه انجام … ادامه نوشته اولین جلسه رابطه BDSM را چطور پیش ببریم؟

ساب‌میسیو خوب یا بد؟ مطیع‌های موفق

اگر یادداشت‌های قبلی رو مطالعه کرده باشید می‌بینید که صفت سلطه در آدم‌ها به دامیننت و ساب میسیو تقسیم میشه. یعنی هر انسانی که شما می‌بینید یکی از این دو هست. طبیعتا باید جمعیت قابل توجهی ساب میسیو در اطراف شما زندگی کنه. حتی ممکنه خود شما چنین حالتی در صفت سلطه شما وجود داشته باشه. شخصیت ساب میسیو دوست داره پیرو باشه، کاری که بهش داده میشه خیلی … ادامه نوشته ساب‌میسیو خوب یا بد؟ مطیع‌های موفق

اعتماد در رابطه ارباب و برده

اعتماد و تسلیم شدن در رابطه BDSM

وقتی یک نفر در جایگاه برده پیش شما هست، نیاز داره کامل بهتون ایمان داشته باشه. قراره کاملا بسته و محدود بشه و شما هر کاری باهاش بکنید.موضوع مهم اینه متاسفانه خیلی از افراد سواستفاده میکنند. اصلا اون عمل مهم نیست. حتی می‌تونه در حد پاره کردن سوتین باشه که لیمیت اون برده بوده! سواستفاده در هر حالتی محکوم هست. پیشنهاد مطالعه: چطور حرفه‌ای سکس تلفنی را انجام دهید؟ … ادامه نوشته اعتماد و تسلیم شدن در رابطه BDSM

حریم خصوصی در رابطه ارباب و برده

اولین سوال اینه که آیا طرفین رابطه می‌توانند همدیگه رو محدود یا بهتر بگم «اسیر باورهای خودشون» بکنند؟ پیشنهاد مطالعه: چطور در قرار اول در مورد BDSM صحبت کنید؟ اول باید بگم منظور از این حرف یعنی چی: هر کسی در زندگی خودش یک حریم خصوصی داره که کسی حق دخالت در اون رو نداره. این حریم خصوصی شامل علایق، سبک زندگی، ارتباطات، دوستان و چیزای شبیه به این … ادامه نوشته حریم خصوصی در رابطه ارباب و برده

زنان مطیع، سر به زیر و برده چه ویژگی‌هایی دارند؟

نوشته قبلی در مورد مردان ساب یا زن ذلیل صحبت کردیم اینبار می‌خوام در مورد زنان و دخترانی بنویسم که از وابستگی لذت می‌برند و بیشتر از اون، دوست دارن فرمانبردار مرد مورد علاقه‌شون باشن. ‼️ پیش از هر چیزی باید بگم زنان و مردان ساب قرار نیست به هر بنی بشری راحت بگن «چشم». علاقه و عشق تاثیر زیاده در اشتیاق برای این ساب شدن داره. پس هر … ادامه نوشته زنان مطیع، سر به زیر و برده چه ویژگی‌هایی دارند؟

مرد زن ذلیل چه ویژگی‌هایی دارد!؟

در جامعه مرد سالار ایران و خاورمیانه، پذیرش چشم گفتن مرد برای همسر یا دوست دخترش بسیار بسیار کم می‌باشد. یعنی اطرافیان به هیچ عنوان اطلاعت کردن مرد از یک زن را قبول نمی‌کنند! حتی آماری به دست می‌آید که درصدی از طلاق‌ها در کشور ایران به خاطر زن ذلیل بودن مرد است.

شخصیت افراد دامیننت

شخصیت افراد دامیننت

سلطه‌گر یعنی کسی که به خوبی بتواند دستور بدهد، نظر دیگران را به خود جلب کند، احساساتش را کنترل کند و در نهایت از نظر دیگران قدرتمند و حتی خشن، معرفی شود!

آکادمی بی‌دی‌اس‌ام ایران

در وبلاگ اونتاشگال به آموزش صحیح نکات رابطه BDSM می‌پردازیم. ⭕️⭕️توجه کنید که این رابطه تجاوز و توهین به حقوق دیگران نیست. ما سعی داریم انواع سبک‌های بی‌دی‌اس‌ام را به شما آموزش دهیم. همچنین به معرفی علل و ریشه‌های این گرایش در افراد می‌پردازیم. اینکه چرا جمعیت بزرگی از انسان‌ها دوست دارند در زندگی به دیگران دستور بدهند و جمعیت بزرگتری دوست دارن فرمانبردار باشند. همینطور چرا بخشی از … ادامه نوشته آکادمی بی‌دی‌اس‌ام ایران


سرگرمی و رسانه

معرفی فیلم‌ها و موزیک ویدئوها با موضوع و سبک ارباب و برده


یادداشت‌های شخصی اونتاشگال

مطالبی که برای این سبک زندگی و گرایش لازم است را در اینجا می‌نویسم. گاهی اوقات مستقیما به گرایش BDSM مرتبط نیستند اما دانستن آن‌ها خالی از لطف نیست.

شناخت و نحوه برخورد با نسل زد یا دهه هشتادی‌ها

صحبتی با متولدین ۱۳۷۵ تا ۱۳۹۰ که به نسل زد معروف هستند. دهه هشتادی‌ها را چطور باید بشناسیم و درک کنیم؟ به عنوان پدر و مادر چنین نوجوانی چطور با اون برخورد می‌کنید؟

مردان زیر فشار مردانگی و سکس!

کلیشه‌های ذهنی در مورد رفتار مردان در سکس چیست؟ چرا بسیاری افراد مردان را ماشین‌های سکس آماده به خدمت می‌بینند؟ آیا یک مرد در هر حالتی باید به دنبال خوابیدن با یک زن باشد؟

خودارضایی نوعی سکس سالم است!

مجبور هستم بیشتر وارد سکسولوژی بشوم. چرا که افراد زیادی از جامعه دارای گرایش بی‌دی‌اس‌ام، با این مساله درگیر هستند. اصولا نمی‌دانند این کار خوب هست یا بد. عوارض داردیا باعث سلامت روان میشه؟‌ اصلا آیا می‌تواند برای تحقیر اسلیو به کار برود؟ لطفا تمام تخیلاتی که در نوجوانی در مدرسه و جاهای دیگه در … ادامه نوشته خودارضایی نوعی سکس سالم است!

کمالگرایی شما را از هر چیزی محروم می‌کند حتی آرامش

از ایام قدیم کمالگرایی ستایش شده و برای افراد بسیار جذاب است. آدمی همیشه به دنبال اوج کمال هست و دلش میخواد بهترین و عالی‌ترین رو به دست بیاره. هیچکس به کم قانع نیست و دنبال بالاترین و بهترین در هر چیزی هست. حتی می‌تونید بین فامیل ببینید یک عده صرفا برای داشتن بهترین پز … ادامه نوشته کمالگرایی شما را از هر چیزی محروم می‌کند حتی آرامش

وابستگی و دلبستگی در رابطه ارباب و برده

برای شروع یک رابطه آیا سکس و شهوت رو اولویت قرار می‌دید یا شخصیت طرف مقابل رو؟ شاید هم شخصیت طرف میتونه حس شهوت و سکس رو در شما بیدار کنه. در این رابطه به دنبال لذت هستید یا هدفی مشخص کردید و اصلا هدف در رابطه چی هست؟ پیشتر در یک نظرسنجی از کاربران … ادامه نوشته وابستگی و دلبستگی در رابطه ارباب و برده

آیا درد و فشار به رشد فردی کمک می‌کنه؟

به این باور رسیدم که اگر شما درد زیادی بهتون وارد بشه و بسوزید، از یک جایی به بعد ققنوس وار آتش میگیرید و دوباره از دل خاکستر زنده می‌شید. این یک موضوع و حرف جدید نیست. چندین قرن پیش هم مولانا بهش اشاره کرده و میگه اگر این وجود خودتون رو تخریب کنید و … ادامه نوشته آیا درد و فشار به رشد فردی کمک می‌کنه؟

ابعاد مختلف زندگی را ببینیم

از زمانی که خود را شناختم متوجه معنی زندگی و زیبایی آن شدم. معنی واقعی جهان را درک کرده و به این نتیجه رسیدم زیبایی این دنیا بسته به نگاه هر کسی متفاوت است و هیچ محدودیتی در این تنوع اشکال، امیال و نیازها دخیل نیست. به حدی گستردگی وجود دارد که آدمی می‌تواند هر … ادامه نوشته ابعاد مختلف زندگی را ببینیم

آدرس ثابت وبلاگ اونتاشگال ثبت شد

در مدت دو ماه که از فعالیت این وبلاگ میگذره بعد از زیاد شدن تعداد بازدیدها، سرویس میزبانی وردپرس تصمیم به نمایش تبلیغات گرفت. تبلیغات مزاحم خوندن درست و کامل محتوا میشه برای همین تصمیم گرفتم یکی از پلن‌های وردپرس رو خریدانی کنم. در کنارش آدرس ثابت Untashgaal.com هم ثبت شد. در تمام شبکه‌های اجتماعی … ادامه نوشته آدرس ثابت وبلاگ اونتاشگال ثبت شد

پیدا کردن پارتنر از اینترنت!

با گسترس اینترنت فرصت و ظرفیت پیدا کردن پارنتر هم بالا رفته و خیلی آسون‌تر از قبل شده. کسی که پیشنهاد نوشتن این مطلب رو بهم داد خودش ساب‌میسیو هست و به دنبال میسترس میگرده. با اینکه می‌دونم چی بگم ولی ترجیح دادم رفتارهای خودشو بررسی کنم. چون کسی نمی‌شناسه اون فرد رو، برای همین … ادامه نوشته پیدا کردن پارتنر از اینترنت!

لوگو جدید ارباب اونتاشگال . ارباب بازنشسته سابق

داستان طراحی لوگو هر نشان و لوگویی برای خود یک داستان دارد. داستان طراحی لوگو جدید من هم از اینجا شروع شد. لوگو قبلی سال ۲۰۱۷ برای کانال آکادمی BDSM ساخته شد که دیگر وجود ندارد.

آیا گرایش به بی‌دی‌اس‌ام یک بیماری است؟

اگر پیرو مکتب فروید باشید پاسخ روشن است، بله. شما بیمار هستید و نیاز به روانکاوی دارید. اما اگر پیرو روانشناسان دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی به بعد باشید، خیر. پیشنهاد مطالعه: چرا مغز شما عاشق درد است؟ کسی در رابطه بی‌دی‌اس‌ام بیمار است که به دنبال شکنجه روحی و جسمی فرد مقابل باشد. این … ادامه نوشته آیا گرایش به بی‌دی‌اس‌ام یک بیماری است؟

پست اول. یادداشت‌های ارباب بازنشسته

بعد از چند بار بسته شدن حساب اینستاگرام و کانال تلگرام که در زمینه آموزش درست رابطه و رفتارهای BDSM بود، بالاخره تصمیم گرفتم در این وبلاگ بنویسم. وبلاگ اونتاشگال اول از همه هم یادداشت‌های قبلی که در کانال آکادمی بی دی اس ام بود رو منتشر میکنم و گاهی اوقات سراغ خاطرات میرم. اینجا … ادامه نوشته پست اول. یادداشت‌های ارباب بازنشسته


خاطرات اونتاشگال

گاهی اوقات خاطراتی از روابط و جلسه‌های BDSM یادآوری می‌شود که در این دسته‌بندی منتشر می‌شوند.

زمانی برای آزاد کردن سادیسم!

یک ارباب دامیننت گاهی اوقات به سادیسم درونش رجوع میکنه و به دنبال ارضای اون میره. اتفاقات زیادی افتاده بود و فشار روانی کار و چیزهای دیگه روز به روز به من بیشتر وارد می‌شد. خشم سراسر وجودم رو گرفته بود و مدام سعی میکردم با جلوگیری از عصبانیت، اجازه هیچ تصمیم نامعقولی رو به … ادامه نوشته زمانی برای آزاد کردن سادیسم!

تنبیه اسلیو و برده گوشه دیوار اتاق

تنبیه اسلیو گوشه دیوار اتاق

اون روز خیلی شیطنت میکرد. سر به هوا شده بود. درست وظایف‌شو انجام نمی‌داد. این بی توجهیش دیگه داشت منو عصبانی میکرد. یاد گرفتم تو عصبانیت تنبیهی نکنم چون ممکنه از کنترل خارج بشه و عواقب غیر قابل جبرانی داشته باشه. به همین دلیل بهترین تنبیه تو خشم و عصبانیت شده این: گوشه دیوار، رو … ادامه نوشته تنبیه اسلیو گوشه دیوار اتاق

ارگاسم در تاکسی

هیجان برای من لذت بخشه و همینطور برای ساب‌میسیو با هم بیرون رفته بودیم. تو تاکسی نشستیم که بریم خونه. نگاهم افتاد به بین پاهاش. دستم رو بردم اون وسطنگاهش کردم و بهش گفتم صدات در نیاد. در حالی که سعی میکرد دهن خودشو ببنده، من آروم میمالیدم بین پاهاشو. هوا بارونی بود و راننده … ادامه نوشته ارگاسم در تاکسی

چوکر گردنی

چوکر!

درسته. نمیشه توی محل عمومی به خصوص رستوران و کافه قلاده بست گردنت. ولی میشه از چوکر استفاده کرد. تو که چوکر دوست داری؟– بله اربابخوبه. حتی وقتی من نباشم یادت میندازه که چی هستی و در خدمت کی.– من پِت شما هستم آقا.آفرین حیوون مکالمه ارباب با برده

خاطرات اونتاشگال

دیدار با چشم بسته

قرار بر این بود وقتی وارد میشم، چشم‌هاش بسته باشه. روی زمین زانو زده بود و یک جوراب شلواری تنگ مشکی با سوتین مشکی به تن داشت….


سادیست و دامیننت

کسانی که به تازگی با BDSM آشنا می‌شوند تصور می‌کنند سادیسم و دامیننت یکی هستند و هر دامیننتی باید سادیسم باشد و یا برعکس. در این نوشته به دنبال تعریف دامیننت هستم. در ابتدا به ساده‌ترین شکل ممکن به تعریف این دو می‌پردازم:

  • سادیست: کسی که از تماشای درد و فشار بر دیگران لذت ببرد.
  • دامیننت: کسی که از در اختیار گرفتن و کنترل دیگران لذت ببرد.

ترجمه مقاله‌های معتبر

پژوهش‌های علمی در زمینه BDSM کم نیستند. در این دسته تحقیقات مهم و تاثیرگذار که سلامت افراد با گرایش دامیننت یا ساب‌میسیو را تایید می‌کنند، ترجمه و منتشر می‌شوند.

چرا BDSM برای سلامت ذهنی مفید است؟

بسیاری از افراد پس از انجام بی دی اس ام، به یک آرامش خاص می‌رسند. دلیل این آرامش و سلامت روان پس از درد و لذتی عجیب چیست؟ چرا برخی از کسانی که در جامعه قدرتمند هستند، در خلوت به دنبال درد می‌روند؟

شناخت درست و واقعی رابطه ارباب و برده

برای کسانی که هیچ آگاهی ندارند رابطه ارباب و برده، نوعی تجاوز است! اما در واقع BDSM رابطه اعتماد و گفتگو است. در این مقاله به پاسخ سوال‌های خود در مورد این گرایش می‌رسید.

آیا در اولین قرار در مورد BDSM صحبت می‌کنید؟

سال ۲۰۱۹ در سایت Reddit سوال بالا رو از کاربران جامعه BDSM پرسیدم و همون‌طور که میشد حدس زد، پاسخ‌ها متنوع بود و با توجه به نوع فعالیت کاربران، فعالیت خوبی داشت. نگاهی به برخی جواب ها میندازیم. توضیحات خودم رو هم زیر هر نظر میدم.

تخیلات در مورد سکس

چند باور و تخیل رایج در مورد سکس و شهوت، واقعیت‌ها چیست؟

تصور رایج میگوید مردان همیشه سکس را بیشتر می‌خواهند و در واقع زن و شوهر هر دو تصمیم می‌گیرند که با شور و شوق فراوان زندگی خود را در کنار یکدیگر ادامه دهند. چند سال بعد به صورت ناگهان اختلافی بین آن‌ها ایجاد می‌شود و در نتیجه یکی از دو شریک میلی بیشتری نسبت به مسائل جنسی دارد و آن فرد باید حتما مرد باشد، درست است؟

لذت بردن از رابطه ارباب و برده

افرادی که بی.دی.اس.ام می‌کنند، سالم‌تر و شادترند

افرادی که از BDSM لذت می‌­­برند، به اندازه افراد معمولی از سلامت جنسی و احساسی برخوردارند. آنها افرادی عادی هستند که فقط ازماجراجویی و رابطه‌ای هیجان انگیزترلذت می­‌برند. هیچ کس نمی‌داند چه زمانی بشریت رابطه سادومازوخیسم را کشف کرد اما امروزه راحت‌تر از آن لذت می‌برد.


سکس چت!

موضوع سکس، چت با نگاه به این واقعیت ساخته شد که در حال حاضر بخش بزرگی از زندگی ما با اینترنت همراه است به خصوص شروع رابطه و حتی سکس! در اینجا به آموزش این مهارت‌ها و شرح بیشتر این موضوع می‌پردازیم. مطالعه مقاله‌های سکس چت را به هر کسی پیشنهاد می‌کنم.

راهنمای مردان برای ارسال عکس عریان و Nude

هیچ زمانی نسبت به الان برای حرفه‌ای بودن در هنر گرفتن سلفی‌های برهنه، مناسب نبوده است. از آنجایی که بسیاری از مردم در حال انجام وظیفه شهروندی‌شان و رعایت فاصله گذاری اجتماعی به منظور جلوگیری از شیوع کرونا هستند، نمی‌توان تاثیر آن را بر موضوعی در نظر نگرفت: همه به شدت حشری هستند و هر روز نیز از پیش از … ادامه نوشته راهنمای مردان برای ارسال عکس عریان و Nude

بهترین شیوه‌های خودارضایی برای خانم‌ها

هیچ فرمول جادویی برای خودارضایی کردن وجود ندارد، هیچ چیزی مناسب همه نیست و بدون شک هیچ حقه منحصر به فردی وجود نیست که بتواند همه را به یک جا آگاه کند. آیا باید به دنبال راه‌های جدیدی برای خودارضایی بگردیم؟ چندوقت یکبار خودارضایی می‌کنید؟ خانم‌ها در چه پوزیشن‌هایی باید خودارضایی کنند؟ مطمئنا پاسخ برای هر شخصی و هر بدنی … ادامه نوشته بهترین شیوه‌های خودارضایی برای خانم‌ها

با این ۱۳ نکته یک مکالمه سکسی را شروع کنید

من از پیام بازی سکسی خوشم می‌آید. در واقع فکر کنم از شنیدن توصیف کارهایی که دوست دارم شخصی در واقعیت با من انجام دهد لذت می‌برم. انتظار سکسی است! اما هنگامی که زمان گفتن حرف‌های سکسی می‌رسد، زبانم کاملا قفل می‌شود، یا بهتر است بگویم انگشتانم. بنابراین طی سال‌ها بیشتر با کسانی صحبت کرده‌ام … ادامه نوشته با این ۱۳ نکته یک مکالمه سکسی را شروع کنید

چگونه تمایلات جنسی خود را حفظ کرده و در قرار آشنایی آن را ابراز نمایید؟

مدتی است که درباره تمایلات جنسی به اندازه کل اهمیت ملاقات صحبت می‌شود. پس آماده شوید تا به درون عمیق‌ترین تمایلات شما شیرجه بزنیم. آسا بیو، موسس مجموعه Tailor Matched است که قرارهای حقیقی برای افراد با گرایش بی دی اس ام را اجرا می‌کند. او در حال انجام پروژه ای برای برداشتن قرار‌ها و … ادامه نوشته چگونه تمایلات جنسی خود را حفظ کرده و در قرار آشنایی آن را ابراز نمایید؟

چرا عکس عریان بگیریم و بفرستیم!

تابستان ٢٠١٩، نیک اولین عکس کیرش را فرستاد. او به عنوان یک مرد ٣۵ ساله فکر می‌کند که این کار را کمی ‌دیر انجام داده است و می‌گوید: من دارم به دوستانم می‌گم که امروز اولین عکس از کیرم را فرستادم، و این عجیب است، عکس العمل آن‌ها تنها این است که خب باشه، برگرد … ادامه نوشته چرا عکس عریان بگیریم و بفرستیم!

به سکس تلفنی علاقه دارید؟ حرفه‌ای انجام دهید

ممکن است فکر کنید اولین سکس تلفنی من با دوست پسرم یا کسی در رابطه لانگ دیستانس بود، اما خیر اینطور نبود! من عکس‌های پاهایم را در ازای پولی که به نظرم مقدار زیادی بود می‌فروختم، یک دانشجوی شکسته کالج و یک مراجعه از من‌خواستند که اگر تمایل دارم سکس تلفنی داشته باشیم. چه اهمیتی … ادامه نوشته به سکس تلفنی علاقه دارید؟ حرفه‌ای انجام دهید


اینفوگرافیک

تصاویر و نقش‌ها به خوبی مطالب را بیان می‌کنند. در اینفوگرافیک‌ها ما به دنبال شرح راحت و خلاصه موضوعات مختلف BDSM، سبک زندگی و کانال چهارم، صداقت هستیم. اطلاعات بیشتر هر اینفوگرافیک در صفحه آن موجود است.

معرفی و اطلاعات بیشتر در مورد انواع سبک رابطه

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام اسپنک

آموزش نحوه ارسال عکس عریان و نود برای مردان

حمایت مالی از وبلاگ اونتاشگال


با درد بساز چون دوای تو منم / در کس منگر که آشنای تو منم

گر کشته شوی مگو که من کشته شدم / شکرانه بده که خون‌بهای تو منم

مولانا