بایگانی وبلاگ اونتاشگال

همه مقاله‌های وبلاگ اونتاشگال، آموزش سبک زندگی BDSM

وبلاگ اونتاشگال از تاریخ ۶ فوریه ۲۰۲۰ در زمینه سبک زندگی و آموزش رابطه ارباب و برده یا BDSM فعالیت خود را آغاز نمود. مطالب وبلاگ مرتب و منظم به روزرسانی می‌شود و در این صفحه همه نوشته‌ها را می‌توانید ملاحضه کنید.

پادکست اونتاشگال

جدیدترین مطالب

خبرنامه و شبکه‌های اجتماعی

اگر در دیدن وبلاگ به دلیل فیلرینگ مشکل دارید، می‌توانید عضو خبرنامه ایمیلی شوید تا نوشته‌ها پس از انتشار برای شما به صورت مستقیم با متن کامل ایمیل شوند.

برای عضویت در خبرنامه ایمیلی کافیست آدرس ایمیل را در فرم پایین سایت و یا فیلد زیر وارد کنید. اگر هم حساب وردپرس دارید می‌توانید روی دکمه ثبت نام و عضویت کلیک کنید.

به 8٬993 مشترک و عضو سایت، بپیوندید.

سبک زندگی سادومازوخیسم
BDSM LifeStyle

کانال چهارم، صداقت

روابط چند نفره، تک پر بودن، خیانت کردن، هیزی، بی غیرتی، عشق خدایی، عشق بدون سکس و موارد این چنینی در میان آدم‌ها بیشتر دیده می‌شود. در گذشته نیز گرایش‌هایی مانند کاکولدیسم یا بی‌غیرتی وجود داشت اما به صورت عمومی کسی چیزی نمی‌گفت. به واسطه اینترنت امروزه بیشتر در این مورد صحبت می‌شود و زوج‌ها با آن آشنایی دارند. از آنجایی که باور دارم ازدواج و رابطه داشتن به معنی محدودیت خودخواسته نیست، تصمیم گرفتم فعالیت موضوع جدید وبلاگ با عنوان «کانال چهارم، صداقت» را آغاز کنم.

توضیحی بر روابط آزاد و غیر تک همسری

تمایل به عدم تک همسری آنقدرها هم که مردم تصور می‌کنند، نادر نیست. انسان در کنار نیاز به امنیت و همراهی به دنبال تازگی و تجربه‌های جدید است. این امکان برای زوج‌ها وجود دارد که از آشکار کردن رابطه خود بدون آسیب رساندن به آن یا تحت فشار قرار دادن خود سود ببرند.

هفت پوزیشن سکس برای افراد دارای اضافه وزن

برخی افراد تصور می‌کنند اشخاص چاق رغبت کمتری به انواع فعالیت جنسی نشان می‌دهند اما فکر می‌کنم زمان آن رسیده این موضوع را تغییر دهیم! من در اینجا لیستی از بهترین پوزیشن‌های سکس برای افراد چاق را ارائه می کنم تا کمک کنم رابطه خود را لذت بخش‌تر کنید.

چندهمسری مدرن: زندگی یک شوهر با دو همسر بایسکشوال

این نوشته تجربه یک زوج از چندهمسری مدرن است. یک مرد و دو خانم که سه نفری زندگی می‌کنند، این سه نفر خبر داده‌اند که در انتظار فرزند هستند و تاکید کردند که «سه والد از دو والد بهتر است.»

کاکولدیسم، خوب یا بد!؟

مهرداد مدیر صفحه کاکولدیسم به ما در مورد باورهای اشتباه و رایج در مورد کاکولدها و مردان علاقه‌مند به این گرایش و رابطه می‌گوید.

وان نایت استند یا سکس یک شبه یا یکبارکامی چیست؟

شما می‌خواهید با یک دوست یا غریبه‌ای که با او احساس صمیمیت می‌کنید، سکس کرده اما مسئولیت عاطفی و احساسی پس از آن نداشته باشید؟ در واقع پس از سکس وارد رابطه نشوید و همچنان آزادی خود را حفظ کرده باشید. به چنین نوع سکسی، One night stand یا به فارسی، یکبارکامی گفته می‌شود.

عذرخواهی چگونه است و چرا باید آن را انجام داد؟

عذرخواهی کردن آداب ویژه‌ای دارد. هر انسانی ممکن است عمدا یا سهوا با رفتار خود فرد دیگری را ناراحت کند. شیوه عذرخواهی و جبران کردن اشتباه بسیار مهم است. در این مقاله شما را با زبان عذرخواهی کردن آشنا می‌کنیم و ۵ راهکار برای آن پیشنهاد می‌دهیم.

سیسی بوی کیست؟

چرا برخی پسران به پوشیدن لباس‌های دخترانه علاقه دارند؟ سیسی بوی چیست و چرا بعضی مردان به دنبال آن می‌روند؟ آیا کسی که به پوشیدن لباس جنس مخالف علاقه دارد، لزوما همجنسگرا می‌شود؟

ویکسن و کاک کوئین یا خانم بی غیرت کیست؟

چرا بعضی خانم‌ها بی غیرت هستند و از اینکه شوهر خود را در حال لاس زدن یا سکس با زنی دیگر ببینند، لذت می‌برند؟ کاک کویین یا ویکسن یا زن بی غیرت نسبت به شوهر کیست؟

راهنمای جامع برای شروع رابطه باز

اپن ریلیشن یا رابطه باز چیست؟‌ آیا این رابطه نوعی بی بند و باری است؟ آیا باز کردن رابطه و سکس با افرادی غیر از پارتنر برای شما مفید خواهد بود؟

چگونه به کسی بگویید در رابطه باز هستید؟

چگونه به کسی بگویید در رابطه باز هستید؟ بهترین زمان برای مطرح کردن این موضوع کی است و چگونه از محدودیت ها و شرایط خود بگویید؟ در اینجا می‌گوییم که چگونه این کار را به شیوه‌ای احترام آمیز نسبت به زمان و انرژی دیگران، انجام دهید.

آیا رابطه باز و آزاد جواب می‌دهد؟

آیا باید روابط باز را تجربه کنید؟ آیا فکر می‌کنید رابطه باز به معنای سکس با هرکس در هر زمانی است؟ شرایط خاص این رابطه را بدانید و در انجام آن عجله نکنید.

چند تجربه رابطه تری سام یا سه نفره موفق

رابطه سه نفره یا تری سام چیست؟ چگونه یک رابطه تری سام موفق داشته باشیم؟ در این مقاله با خواندن نظرات خانم ها و آقایان دارای تجربه این رابطه پاسخ این سوال را خواهید دانست.

روابط سمفونیک: کانال چهارم، صداقت

از آنجایی که باور دارم ازدواج و رابطه داشتن به معنی محدودیت خودخواسته نیست، موضوع کانال چهارم، صداقت آغاز شد. مطالب این موضوع به صداقت در زندگی باز می‌گردد.


مطالب با موضوع مهارت در انجام BDSM

این دسته‌بندی با هدف آموزش بهتر مهارت‌های رابطه سادومازوخیسم، ساخته شده است. مقاله‌های آن ترجمه مطالب معتبر و تجربیات شخصی است. اولویت مطالعه این نوشته‌ها برای یادگیری BDSM و انجام دادن حرفه‌ای آن، بالاست.

۷ روش برای میسترس بودن در اتاق خواب

آیا میل به میسترس بودن و کنترل پارتنر شما را وسوسه می‌کند؟ باید بدانید در هر رابطه‌ای، یک شریک وجود دارد که معمولاً اوضاع را مدیریت می‌کند و در واقع همیشه نخستین گام را بر می‌دارد. متاسفانه برای اکثر زنان، آغازگر معمولاً طرف مقابل است!

معرفی ابزارهای رایج برای بی دی اس ام

بازی قدرت همیشه شما را وسوسه می‌کند؟ پس زمانش رسیده که سکس خود را با ابزاری BDSM به مرحله جدیدی ببرید. دنیای اعجاب انگیز اسباب بازی‌های BDSM به اندازه تعداد افراد علاقه‌مند به این حوزه تنوع دارد. در ادامه به شما ابزارهای رایج بازی ارباب و برده را معرفی می‌کنیم.

با این ۱۰ نکته فمدام و میسترس ماهرتری شوید

خانم ریان پفیوفر میسترس و نویسنده موضوعات سکسی هستند که پس از گذراندن یک دوره کلاس سکس و فمدام برای میسترس‌ها به اشتراک تجربه خود پرداخته‌اند. دوره‌ها و کلاس‌ها آموزشی برای دامیننت‌ها، به ماهرتر شدن این افراد کمک بسیار زیادی می‌کند. در این یادداشت ۱۰ نکته مهم که در کلاس فمدام می‌آموزید و در هر…

فرم پاسخنامه برای تنبیه و تربیت اسلیو

فرم پاسخنامه تربیت و تنبیه اسلیو را چاپ کرده و پیش از شروع جلسه BDSM همراه با اسلیو خود آن را تکمیل نمایید. برده با شیطنت تمام دردی که می‌خواهد را انتخاب می‌کند.

یک میسترس حرفه‌ای چگونه لباس می‌پوشد؟

آیا شما وسوسه می‌شوید که آخرین مد لباس‌های لتکس را امتحان کنید اما ‌نمی‌دانید چه حسی خواهد داشت؟ به شما می‌گوییم چگونه استایل میسترسی خود را حرفه‌ای‌تر و ماهرانه بکنید.

آموزش ویدئویی باندیج و شیباری در BDSM

آموزش ویدئویی انواع باندیج. اگر به باندیج شیباری علاقه‌مندید و به دنبال یادگیری اصولی و دقیق گره‌های آن هستید، این مطلب برای شماست!

چگونه واژن پارتنر خانم را بپرستید؟

به لیسیدن واژن علاقه دارید؟ آیا از اهمیت و تاثیر این کار در رابطه خود اطلاع دارید؟ برای حرفه‌ای شدن و ارائه خدمتی عالی، این نکات مهم را بیاموزید.

شناسایی شخصیت برت و به نظم در آوردن یک BRAT

شخصیت برت چه ویژگی‌هایی دارد و یک ارباب چگونه باید او را به نظر در بیاورد. چرا یک برت خود را لوس می‌کند و به دنبال بازیگوشی است؟ به عنوان یک ارباب چگونه باید با او رفتار کرد؟

اسپنک را حرفه‌ای و سکسی انجام دهید

اما چه شما یک اسپنکر تازه کار باشید و چه مستری قدرتمند که می‌خواهد رد دستش روی بدن برده بماند، هرچند که انجام اسپنک امری کاملا نرمال و جالب است، همچنان دارید به شخصی ضربه وارد می‌کنید. در این مقاله می‌گوییم که چگونه آن را با احترام و سکسی انجام دهید.

آموزش باندیج، یادگیری اولین گره طناب

بانداژ یا باندیج یا کلا طناب‌بندی، هنری که در آن شما یک فرد را می‌بندید و محدود می‌کنید. در این مقاله به شما اولین گره‌ای که در باندیج با طناب باید یاد بگیرید را آموزش می‌دهیم.

۱۲ نکته در مورد بات پلاگ و سکس توی

بات پلاگ چیست؟ چگونه باید از بات پلاگ و سکس توی استفاده کرد. آیا برای کون دردناک هستند؟ چگونه باید بات پلاگ را تهیه کرد و از کون پارتنر فرو کنید. Butt Plug

آموزش شمع بازی در BDSM، اجرا و لذت آتش

شمع بازی یا وکسینگ را چگونه باید در سکس انجام دهید؟ چرا برخی ساب میسیوها عاشق لذت شمع و درد آن هستند و آن را در کدام نواحی بدن باید ریخت؟

الفبای رابطه ارباب و برده A to Z BDSM

کینک زبانی نیست که بخواهید آن را در هر اپلیکیشن و آموزشگاهی بیاموزید، در اینجا خلاصه‌ای از رایج‌ترین اصول BDSM را از A تا Z برایتان آماده کردیم. توجه کنید قرار نیست شما همه این ماجراجویی‌ها رو انجام بدید.

چگونه یک دامیننت حرفه‌ای باشیم؟

برای این که یک دامیننت خوب باشید باید بدانید چه می‌خواهید و از گفتن آن به سابمیسیو نترسید. اینجا زمان مودب بودن نیست، پس هرآنچه مادرتان یادتان داده فراموش کرده و «لطفا، ممنون، خواهش می‌کنم» را کنار بگذارید. در عوض، دستورات مختصر دهید تا جایگاه مناسب را بدست آورید. به بیان دیگر، خود را اثبات…

بازی با پروستات برای یک ارگاسم کامل!

دوشیدن پروستات، یعنی بازی با غده پروستات به صورت مستقیم، نوعی ارگاسم برای مردان است که در رابطه ارباب و برده به عنوان یک تحقیر و تنبیه از جانب میسترس به اسلیو مرد نیز کاربرد دارد.

ماجراجویی جدید در باندیج

به دنبال هیجان در رابطه خود هستید و می‌خواهید تنوعی در سکس با پارتنر خود ایجاد کنید. از کنترل تا باندیج می‌توانید ماجراجویی‌های جدیدی را تجربه کنید.

راهنمای آموزشی برای ساب‌میسیو و برده

فانتزی مورد دستور قرار گرفتن، اطاعت کردن، اسپنک شدن و به طور کلی وادار شدن به انجام فعالیت‌های جنسی، هیجان انگیز به نظر می‌رسد. با این حال برای کسانی که تابحال از این فعالیت‌ها انجام نداده‌اند، سوال است که از کجا باید شروع کنند؟

فتیش یا شعی پرستی به زبان ساده

خیلی ساده بخوام بگم، آدم‌ها از ابتدای تاریخ تا همین الان، نسبت به برخی ابزارها، لوازم و اشیا، احساس خاصی دارند. این اشیا بهشون حس آرامش و لذت میده. به همین دلیل برای پیدا کردن مفهوم خالق دنبال شعی می‌رفتند و یک بت می‌پرستیدند!


آشنایی بیشتر با سبک زندگی ارباب و برده‌ای

توهمات، تخیلات و تصورات بسیار زیادی در مورد افرادی که BDSM می‌کنند، وجود دارد. در این مقاله‌ها به شما سبک زندگی و نحوه رفتار و عملکرد این افراد را نشان می‌دهیم. در کنار آن به آموزش رابطه ارباب و برده می‌پردازیم.

یک دامیننت انتظار دارد ساب‌میسیو این ۱۰ چیز را بداند

میسترس سیکا از ۱۰ چیزی که یک  دامیننت انتظار دارد که یک ساب میسیو بدون اینکه به او گفته شود بداند، صحبت می‌کند. چیزهای عمومی که حداقل اطلاعات و علایق یک ساب‌میسیو برای شروع یک رابطه سادومازوخیسم است. همچنین از لزوم نگاه برابر به یک ساب‌میسیو توسط دامیننت می‌گوید.

مصاحبه با ۱۴ دامیننت، آرزوی شما پیش از کشف این گرایش چه بود؟

عملکرد هر دامیننت و ساب میسیو منحصر به فرد است، به همین دلیل هر دامیننت درس و نکات متفاوتی می‌آموزد که برای او بهترین است. لذا برای این مقاله ویژه با ۱۴ نفر از دامیننت‌های مورد علاقه‌ام برای پاسخ به سوال «آرزو می‌کنید پیش از دامیننت شدن چه چیزی را می‌دانستید؟» صحبت کردم.

مازوخیسم یا ساب‌میسیو؟ معرفی شخصیت ساب‌میسیو

ساب‌میسیو: کسی که دوست دارد پیرو باشد، به دنبال تصمیم‌گیری نیست و به حامی نیازمند است. چگونه کسی که میل به اطاعت و تسلیم شدن دارد را بشناسیم و او چه جایگاهی در گرایش BDSM دارد؟

ابزارها: قلاده؛ چقدر برای بستن قلاده به دور گردن آماده هستید؟

برای بعضی افراد پذیرفتن بسته شدن قلاده دور گردنشان مثل پذیرفتن یک درخواست ازدواج است! به همین دلیل در این نوشته درباره نکات پذیرش قلاده صحبت می‌کنیم و این که آن قلاده چه معنا و تاثیری در شما و رابطه‌تان خواهد داشت.

چگونه با همسر خود در مورد ارباب و برده صحبت کنیم؟

سرانجام به همسرم گفتم می‌خواهم در تخت بر من سلطه‌گری کند. به خودم جرات دادم از او خواستم زمانی که به تخت می‌رویم برای سکس، صاحب و ارباب من باشد. «او از من پرسید آیا باید قلاده یا چنین چیزی برایم بخرد: من گفتم هنوز نه!»

چگونه از رضایت در کینک، مطلع شویم؟

در وبلاگ اونتاشگال درباره رضایت زیاد صحبت کرده‌ایم و به این کار نیز ادامه خواهیم داد زیرا از نظر ما این یکی از دو قانون BDSM و تبادل قدرت در کنار قانون سوم ارتباط است. بدون رضایت شما BDSM ندارید، بلکه شما سواستفاده‌ای دارید که برچسب BDSM بر آن خورده است.

چرا فول اسلیو برای میسترس جذاب نیست؟

میسترس آبان به ما میگه که چرا فول اسلیو یا ساب‌میسیو بدون لیمیت و محدودیت برای یک ارباب جذاب نیست؟ دامیننت بیشتر به دنبال چه نوع اسلیوهایی هستند؟

اینفوگرافیک: نقاط ایمن برای تنبیه و ضربه زدن

ایمنی اولین شرط و ضرورت در رابطه ارباب و برده است. آشنایی با نقاط مختلف بدن برای یک دامیننت اهمیت بسیار زیادی دارد. شما باید بدانید در هنگام تنبیه به دنبال کدام نقاط بدن هیچ‌گاه نباید بروید. در این اینفوگرافیک با نواحی ایمن بدن برای تنبیه اسلیو آشنا می‌شوید.

میسترس و ارباب خانم چه مرد برده‌ای را جذاب می‌داند؟

دوست دامیننت عزیزم میسترس آبان به عنوان نویسنده مهمان تجربیات شخصی خود برای مردهایی که مایل هستند اسلیو میسترسی بنشوند را با شما در میان می‌گذارد. برای اینکه توجه یک خانم دامیننت را جلب کنید، به چه شکلی باید رفتار کنید؟

۱۱ پوزیشن باندیج و طناب‌بازی در سکس

برای کسانی که به دنبال پوزیشن‌های مختلف باندیج می‌گردند، این مقاله یک راهنمای به حساب می‌آید. هدف مقاله کمک به سکسی و هات کردن طناب‌بازی است.

تفاوت پنسکشوال با بایسکشوال چیست؟

بایسکشوالیتی (Bisexual) ریشه در مضاعف و دوتایی بودن دارد، در حالی که پنسکشوالیتی (Pansexual) تمام حالات و علایق جنسی را در بر می‌گیرد. تفاوت این دو گرایش جنسی در چیست؟

تست سنجش میزان میسترس بودن

به عنوان یک خانم میسترس فکر می‌کنید چند درصد دامیننت هستید؟ در جدول زیر عباراتی را می‌بینید که اغلب توسط افراد این حوزه استفاده می‌شوند. این تست ساده شما را با علایقی که دارید بیشتر آشنا می‌کند.

یونیفرم مناسب برای یک اسلیو و برده

خانواده‌ای کینکی را می‌شناسم که کد لباس دارند و برده‌ها همیشه پیراهن‌های خاکی رنگ با دکمه‌های سیاه می‌پوشند. برده‌هایی هستند که اجازه ندارند لباس زیر و سوتین بپوشند و حتی باید از ست‌های هماهنگ و یکپارچه استفاده کنند.

آموزش لباس پوشیدن در بی دی اس ام

پوشش و لباسی که شما برای یک جلسه BDSM انتخاب می‌کنید، تاثیر بسیاری بر نمایش شخصیت و جنبه‌های فردی شما دارد. بهترین پیشنهادات و جذاب‌ترین پوشش‌ها را با شما در میان می‌گذاریم.

شخصیت سویچ در رابطه ارباب و برده

آیا گاهی اوقات دوست دارید ارباب باشید و در مقابل فردی دیگر برده؟ به این تمایل و گرایش سویچ می‌گویند. در این باره بیشتر بخوانید

تجربه آنال سکس در مصاحبه با ۳ پورن استار

مصاحبه با ۳ پورن استار که تجربه‌های خود را از سکس آنال می‌گویند. اینکه این نوع سکس نیز با همه مهارتی که دارند، آسان نیست و باید همه جوانبش رعایت شود.

چگونه بهترین سکس رمانتیک را تجربه کنیم؟

سکس رمانتیک در نظر ما اغلب چیزی است که در فیلم‌ها دیده‌ایم، یعنی اتاقی نسبتا تاریک، شمع‌های روشن در جای جای اتاق و موسیقی آرام احساسی، یک فضای کاملا خاص و رویایی. اما این بدین معنا نیست که داشتن سکس هات و رمانتیک در زندگی واقعی غیرممکن است.

تفاوت‌های سکس خشن با BDSM

از آنجایی که خشونت و درد یکی از پایه‌های اصلی در رابطه ‌BDSM است، افزاد زیادی هارد سکس را با آن اشتباه می‌گیرند. به بیان بسیار ساده هارد سکس یک عمل جنسی با قدرت و انرژی زیاد است و طرفین از یک جایگاه برابر در آن برخوردار هستند.

اصول اخلاقی واجب در BDSM چیست؟

اهمیت اخلاق و رعایت آن در رابطه ارباب و برده چه جایگاهی دارد؟ «امنیت، خرد و رضایت طرفین» سه اصل اساسی رابطه سادومازوخیسم هستند.

آیا ارباب بودن مزیتی نسبت به بردگی دارد؟

از نگاه اجتماعی و جامعه‌شناختی، کسی که قدرت را در اختیار دارد، منزلت و جایگاه بیشتر و بهتری نزد افراد دارد. اما آیا در دنیای سادومازوخیسم هم اینگونه است؟ آیا کسی که به ساب‌میسیو بودن و بردگی گرایش دارد باید حس خود را مخفی کند؟

فتیش چیست؟ تعریف کامل و جامع

فیت فتیش یا علاقه به پای خانم‌ها چه چیزی است؟ ریشه‌ها و علت آن در چیست و آیا برای افراد می‌تواند خطرناک باشد؟ روانشناسان پاسخ شما را می‌دهند.

پارادوکس در تسلیم شدن، یافتن آزادی و لذت در BDSM

سارا بوچر می‌گوید: ما با دستبندهای نرم و قلاده تحریک می‌شویم، اما چه چیزی در تسلیم کردن خودمان به یک مرد هست که ما را تا این اندازه تحریک می‌کند؟ برخلاف تصور رایج فمینیستی، بسیاری از زن‌ها، از جمله خودم، قدرت خاصی در تسلیم شدن می‌یابیم که بسیار اغوا کننده و شیرین است.

تجربه BDSM برای زوج‌های وانیلی

وانیل یا وانیلا چیست؟ این اصطلاح صرفا از جانب جامعه BDSM برای خطاب قرار دادن کسانی که چنین گرایشی ندارند ساخته شده است و هیچ نشانه‌ای از برتری، ضعف، گرایش همجنس‌گرایانه و غیره نیست!

۲۵ واقعیت درباره رابطه ارباب و برده

میخواهیم به شما ۲۵ واقعیت و حقیقت در مورد BDSM را بگوییم. این موارد را در هیچ فیلم ارباب و برده‌ای و Fifty Shades of Gray و حتی هیچ فیلمی در پورن هاب به شما یاد نمی‌دهند. اگر تازه با این گرایش آشنا شدید و یا دوستی دارید که علاقه‌مند شده، اما دچار سردرگمی است، این مقاله به شما کمک بزرگی می‌کند.

قضاوت مردهای زن ذلیل را متوقف کنید

مرد زن ذلیل چه ویژگی‌هایی دارد و چرا بعضی مردان دوست دارن مطیع همسر خود باشند؟ شیوه برخورد با مردهای زن ذلیل و حتی اسلیو چگونه است؟

چگونه BDSM رابطه شما را نجات می‌دهد؟

از زمانی که فیلم فیفتی شیدز روابط بی‌دی‌اس‌ام را به صورت عمومی به جریان انداخته است، خیلی از زو‌ج‌ها این سبک زندگی را تمرین می‌کنند، تمرین‌هایی که شامل سلطه‌گری، بانداژ و سادومازوخیسم می‌شود. اما آیا وارد کردن مقداری اسپنک و سلطه‌گری به زندگی جنسی کار صحیح و سالمی است؟

اعتماد در رابطه چیست و در BDSM چطور حفظ می‌شود؟

واقعا معنی اعتماد چیه؟ چطور میشه اعتماد رو جلب کرد؟‌ آیا گیر دادن و درخواست خصوصی‌ترین چیزها، معنیش جلب اعتماد میشه؟ آیا برای اینکه نشون بدید به کسی اعتماد دارید، باید احمقانه به هیچی توجه نکنید؟

تفاوت تحقیر در زندگی با تحقیر در بی دی اس ام

در یک رابطه جنسی یک خانم شاید دلش بخواد با واژه‌هایی مثل فاحشه یا شبیه به اون خطاب بشه. این تحقیر شدن چون خودخواسته و با آگاهی هست، از بروز خشم جلوگیری میکنه و مستقیم بر روی قسمت‌های جنسی و شهوتی تاثیر میگذاره.

سبک زندگی ارباب و برده‌ای چگونه است؟

یکی از دوستان میسترس پیشنهاد خیلی جالبی داد. اینکه کسانی که این گرایش رو دارند چطور می‌تونن زندگی کنن و رابطه‌شون رو پیش ببرند؟ در مجموعه مقالات سبک زندگی می‌خواهیم به این موضوع بپردازیم. برای همین این دسته و موضوع رو با این پست شروع می‌کنیم.

آموزش صحیح اسپنک کردن

اینفوگرافیک آموزش نحوه صحیح اسپنک کردن. اسپنک یعنی زدن در کون برای لذت بیشتر در سکس. آموزش درست انجام اسپنک

راهنمای شروع سکس در BDSM برای تازه کارها

خیلی از شما ممکنه به واسطه سری فیلم‌های ۵۰ سایه خاکستری با BDSM آشنا شده باشین. احتمالا کنجکاو شدین که چجور میشه به عنوان یک مبتدی، چاشنی BDSM رو با ساده‌ترین ابزار و بدون خراب کردن رابطه با پاتنرتون به سکس اضافه کنید.

مردان دامیننت یا با پرستیژ، کدام یک برای خانم‌ها جذاب‌تر هستند؟

چگونه با رشد دامیننت و پرستیژ در خود، برای زنان جذاب‌تر شویم؟ این سوال پیش می‌آید که آیا مردان دامیننت برای زنان و خانم‌ها جذاب‌تر هستند یا مردان با پرستیژ؟ در واقع باید بگیم، چه نوع مردی و با چه ویژگی، رابطه مورد نظرشون رو بهشون میده؟

اولین جلسه رابطه BDSM را چطور پیش ببریم؟

اولین جلسه و نوبت BDSM دقیقا مثل اولین سکس هست. اولین سکس هم دقیقا مثل اولین بار که میخواهید یک پیتزای جدید رو امتحان کنید. برای همین هیجان بسیار زیادی با شما هست. اما باید مراقب باشید این هیجان، عقل و خرد و منطق رو از شما نگیره. اعتماد به نفس اولین لازمه جلسه BDSM هست.

ساب‌میسیو خوب یا بد؟ مطیع‌های موفق

ساب‌میسیوهای سرشناس: ژان ژاک روسو، نویسنده فرانسوی، جورج اورول، نویسنده، ج. آر. تولکن، نویسنده رمان ارباب حلقه‌ها، ریحانا، خواننده و هنرمند، وینسنت ون گوگ، نقاش،

اعتماد و تسلیم شدن در رابطه BDSM

وقتی یک نفر در جایگاه برده پیش شما هست، نیاز داره کامل بهتون ایمان داشته باشه. قراره کاملا بسته و محدود بشه و شما هر کاری باهاش بکنید. موضوع مهم اینه متاسفانه خیلی از افراد سواستفاده می‌کنند.

حریم خصوصی در رابطه ارباب و برده

هر کسی در زندگی خودش یک حریم خصوصی داره که کسی حق دخالت در اون رو نداره. این حریم خصوصی شامل علایق، سبک زندگی، ارتباطات، دوستان و چیزای شبیه به این میشه.

زنان مطیع، سر به زیر و برده چه ویژگی‌هایی دارند؟

نوشته قبلی در مورد مردان ساب یا زن ذلیل صحبت کردیم اینبار می‌خوام در مورد زنان و دخترانی بنویسم که از وابستگی لذت می‌برند و بیشتر از اون، دوست دارن فرمانبردار مرد مورد علاقه‌شون باشن.

مرد زن ذلیل چه ویژگی‌هایی دارد!؟

در جامعه مرد سالار ایران و خاورمیانه، پذیرش چشم گفتن مرد برای همسر یا دوست دخترش بسیار بسیار کم می‌باشد. یعنی اطرافیان به هیچ عنوان اطلاعت کردن مرد از یک زن را قبول نمی‌کنند! حتی آماری به دست می‌آید که درصدی از طلاق‌ها در کشور ایران به خاطر زن ذلیل بودن مرد است.

شخصیت افراد دامیننت

سلطه‌گر یعنی کسی که به خوبی بتواند دستور بدهد، نظر دیگران را به خود جلب کند، احساساتش را کنترل کند و در نهایت از نظر دیگران قدرتمند و حتی خشن، معرفی شود!

آکادمی بی‌دی‌اس‌ام ایران

ما سعی داریم انواع سبک‌های بی‌دی‌اس‌ام را به شما آموزش دهیم. همچنین به معرفی علل و ریشه‌های این گرایش در افراد می‌پردازیم. اینکه چرا جمعیت بزرگی از انسان‌ها دوست دارند در زندگی به دیگران دستور بدهند و جمعیت بزرگتری دوست دارن فرمانبردار باشند. همینطور چرا بخشی از انسان‌ها در سراسر جهان این احساس خود را وارد زندگی جنسی می‌کنند و به BDSM تبدیل می‌شود!


سرگرمی و رسانه

معرفی فیلم‌ها و موزیک ویدئوها با موضوع و سبک ارباب و برده


یادداشت‌های شخصی اونتاشگال

مطالبی که برای این سبک زندگی و گرایش لازم است را در اینجا می‌نویسم. گاهی اوقات مستقیما به گرایش BDSM مرتبط نیستند اما دانستن آن‌ها خالی از لطف نیست.

بی دی اس ام چیست؟ تفاوت سادومازوخیست با تجاوز

تجاوز به عنوان یک عمل خلاف اخلاق در تمامی کشورها محکوم شده است و مجازاتی برای آن در نظر گرفته شده و در هر سرزمینی دارای طیف متفاوتی از معنا است. اما چرا با وجود خشونت، تحقیر، خشم، درد، یک سکس به شیوه BDSM تجاوز تعریف نمی‌شود و چگونه یک سکس ارباب و برده‌ای می‌تواند…

نگاهی به جنبش اجتماعی نسل جدید مردم ایران

یک ماه از قتل ظالمانه مهسا امینی می‌گذرد. ژینایی که نامش کد و رمزی شد برای اتحاد مجدد مردم ایران. برخلاف جنبش‌های قبلی مردم ایران، این جنبش ترکیبی از اقشار مختلف و نیازهای متفاوت مردم است که شکلی اجتماعی برای تغییر رفتار و سیستم اجتماعی گرفته است.

در بندر آمستردام، ژک برل

در بندر آمستردام، ماجرا بسیار ساده است. زندگی روزمره ملوانان بندر آمستردام در این ترانه بیان می‌شود. ملوانانی که در همانجا می‌خوابند و خالصانه اولیه‌ترین نیاز خود به شهوت را ارضا می‌کنند. داستان ترانه در شخصیت «ملوانان ناشناس و زنان روسپی» خلاصه می‌شود.

نظرسنجی تجربه ایرانیان از آشنایی با ‌BDSM

«از کودکی این گرایش رو داشتم!» این یکی از جملات معروف پیام‌های رد و بدل شده بین کاربران ایرانی با گرایش سادومازوخیسم است. ما از مخاطبین در مورد نحوه آشنایی با رابطه ارباب و برده پرسیدیم و اولین خاطرات به دوران کودکی آن‌ها باز می‌گشت!

قرارداد BDSM – رابطه سادومازوخیسم

دانلود رایگان قرارداد بی دی اس ام و جدول علایق برای شناخت بهتر پارتنر و کشف امیال جنسی و سکسی یکدیگر. داشتن قرارداد برای انجام رابطه ‌BDSM الزامی نیست اما به یک عمل جذاب و هیجان‌انگیز تبدیل شده است که…

پادکست اونتاشگال: اپیزود ۱۰ – سینما و دنیای بی دی اس ام

در قسمت دهم پادکست اونتاشگال به صورت ویژه به بررسی دنیای سادومازوخیسم، خشونت و BDSM در سینما پرداخته‌ایم. از ۱۸ فیلم معروف در این زمینه گفته‌ایم و اینکه در فیلم‌های ایرانی کجا سادومازوخیسم خود را نشان می‌دهد. فیلم‌هایی مثل امام علی، پنجاه کیلو آلبالو و بی وزنی که تا حدودی درون مایه سادومازوخیستی دارند!

بی توجهی ارباب به برده در رابطه

تصمیم دارم به سوالات شما در وبلاگ بیشتر پاسخ دهم. سوال اول این که آیا بی توجهی به اسلیو اصل اساسی و پایه‌ای رابطه ارباب و برده است؟ سلامت در رابطه BDSM چیست؟

گزارش یک سالگی فعالیت وبلاگ اونتاشگال

در چنین بعد از ظهر سرد ماه فوریه بود که در حال نوشیدن قهوه به فعالیت‌هایی که در زمینه BDSM به زبان فارسی داشتم، فکر می‌کردم. به صورت ناگهانی تصمیم به راه‌اندازی مجدد کانال تلگرام و حساب اینستاگرام اونتاشگال گرفتم.

مردان زیر فشار مردانگی و سکس!

کلیشه‌های ذهنی در مورد رفتار مردان در سکس چیست؟ چرا بسیاری افراد مردان را ماشین‌های سکس آماده به خدمت می‌بینند؟ آیا یک مرد در هر حالتی باید به دنبال خوابیدن با یک زن باشد؟

خودارضایی نوعی سکس سالم است!

مجبور هستم بیشتر وارد سکسولوژی شوم. چرا که افراد زیادی از جامعه دارای گرایش بی‌دی‌اس‌ام، با این مساله درگیر هستند. اصولا نمی‌دانند خودارضایی خوب هست یا بد. عوارض دارد یا باعث سلامت روان میشه؟‌ اصلا آیا می‌تواند برای تحقیر اسلیو به کار برود؟

کمالگرایی شما را از هر چیزی محروم می‌کند حتی آرامش

در فرهنگ ایرانی اوج نمونه کمالگرایی در ازدواج و رابطه زناشویی وجود دارد! اینکه یک خانم یا آقا خودش رو باکره نگه داره برای شب ازدواج و زفاف! به صورت طبیعی پس از بلوغ، انسان هم مانند هر جانوری باید مراحل ارضای جنسی خود را آغاز کند. این یعنی همانطور که شما به غذا، آب…

وابستگی و دلبستگی در رابطه ارباب و برده

من به ماجرای تکامل و ناخودآگاه خیلی اعتقاد دارم. این یعنی در گذشته در طول چند هزار سال چیزی شکل گرفته، که به راحتی از وجود انسان پاک نمیشه. به راحتی تغییر نمیکنه و لازمه تغییر عبور از چند نسل است. برای مثال برای سال‌ها سال زنان تحقیر شدن و درجه دو شناخته شدند اما…

آیا درد و فشار به رشد فردی کمک می‌کنه؟

به این باور رسیدم که اگر شما درد زیادی بهتون وارد بشه و بسوزید، از یک جایی به بعد ققنوس وار آتش میگیرید و دوباره از دل خاکستر زنده می‌شید. این یک موضوع و حرف جدید نیست. چندین قرن پیش هم مولانا بهش اشاره کرده و میگه اگر این وجود خودتون رو تخریب کنید و…

ابعاد مختلف زندگی را ببینیم

سال نو مبارک/ از زمانی که خود را شناختم متوجه معنی زندگی و زیبایی آن شدم. معنی واقعی جهان را درک کرده و به این نتیجه رسیدم زیبایی این دنیا بسته به نگاه هر کسی متفاوت است و هیچ محدودیتی در این تنوع اشکال، امیال و نیازها دخیل نیست. به حدی گستردگی وجود دارد که…

آدرس ثابت وبلاگ اونتاشگال ثبت شد

در مدت دو ماه که از فعالیت این وبلاگ میگذره بعد از زیاد شدن تعداد بازدیدها، سرویس میزبانی وردپرس تصمیم به نمایش تبلیغات گرفت. تبلیغات مزاحم خوندن درست و کامل محتوا میشه برای همین تصمیم گرفتم یکی از پلن‌های وردپرس رو خریدانی کنم. در کنارش آدرس ثابت Untashgaal.com هم ثبت شد.

پیدا کردن پارتنر از اینترنت!

پیدا کردن پارتنر برای سکس و رابطه از اینترنت چگونه است و بهتر از چطور این کار را به خوبی پیش ببریم تا دو طرف رضایت کامل را داشته باشند.

آیا گرایش به بی‌دی‌اس‌ام یک بیماری است؟

اگر پیرو مکتب فروید باشید پاسخ روشن است، بله. شما بیمار هستید و نیاز به روانکاوی دارید. اما اگر پیرو روانشناسان دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی به بعد باشید، خیر، کاملا سالم هستید.

پست اول. یادداشت‌های ارباب بازنشسته

بعد از چند بار بسته شدن حساب اینستاگرام و کانال تلگرام که در زمینه آموزش درست رابطه و رفتارهای BDSM بود، بالاخره تصمیم گرفتم در این وبلاگ بنویسم. وبلاگ اونتاشگال


خاطرات اونتاشگال

گاهی اوقات خاطراتی از روابط و جلسه‌های BDSM یادآوری می‌شود که در این دسته‌بندی منتشر می‌شوند.

زمانی برای آزاد کردن سادیسم!

یک ارباب دامیننت گاهی اوقات به سادیسم درونش رجوع میکنه و به دنبال ارضای اون میره. اتفاقات زیادی افتاده بود و فشار روانی کار و چیزهای دیگه روز به روز به من بیشتر وارد می‌شد. خشم سراسر وجودم رو گرفته بود و مدام سعی میکردم با جلوگیری از عصبانیت، اجازه هیچ تصمیم نامعقولی رو به…

تنبیه اسلیو گوشه دیوار اتاق

اون روز خیلی شیطنت میکرد. سر به هوا شده بود. درست وظایف‌شو انجام نمی‌داد. این بی توجهیش دیگه داشت منو عصبانی میکرد. یاد گرفتم تو عصبانیت تنبیهی نکنم چون ممکنه از کنترل خارج بشه و عواقب غیر قابل جبرانی داشته باشه. به همین دلیل بهترین تنبیه تو خشم و عصبانیت شده این: گوشه دیوار، رو…

ارگاسم در تاکسی

با هم بیرون رفته بودیم. تو تاکسی نشستیم که بریم خونه. نگاهم افتاد به بین پاهاش. دستم رو بردم اون وسط نگاهش کردم و بهش گفتم صدات در نیاد. در حالی که سعی میکرد دهن خودشو ببنده، من آروم میمالیدم بین پاهاشو. هوا بارونی بود و راننده هم داشت به آرومی توی ترافیک میرفت. سرش…

چوکر!

درسته. نمیشه توی محل عمومی به خصوص رستوران و کافه قلاده بست گردنت. ولی میشه از چوکر استفاده کرد. تو که چوکر دوست داری؟- بله اربابخوبه. حتی وقتی من نباشم یادت میندازه که چی هستی و در خدمت کی.- من پِت شما هستم آقا.آفرین حیوونمکالمه ارباب با برده

دیدار با چشم بسته

قرار بر این بود وقتی وارد میشم، چشم‌هاش بسته باشه. روی زمین زانو زده بود و یک جوراب شلواری تنگ مشکی با سوتین مشکی به تن داشت….


سادیست و دامیننت

کسانی که به تازگی با BDSM آشنا می‌شوند تصور می‌کنند سادیسم و دامیننت یکی هستند و هر دامیننتی باید سادیسم باشد و یا برعکس. در این نوشته به دنبال تعریف دامیننت هستم. در ابتدا به ساده‌ترین شکل ممکن به تعریف این دو می‌پردازم:

  • سادیست: کسی که از تماشای درد و فشار بر دیگران لذت ببرد.
  • دامیننت: کسی که از در اختیار گرفتن و کنترل دیگران لذت ببرد.

ترجمه مقاله‌های معتبر

پژوهش‌های علمی در زمینه BDSM کم نیستند. در این دسته تحقیقات مهم و تاثیرگذار که سلامت افراد با گرایش دامیننت یا ساب‌میسیو را تایید می‌کنند، ترجمه و منتشر می‌شوند.

چرا BDSM برای سلامت ذهنی مفید است؟

بسیاری از افراد پس از انجام بی دی اس ام، به یک آرامش خاص می‌رسند. دلیل این آرامش و سلامت روان پس از درد و لذتی عجیب چیست؟ چرا برخی از کسانی که در جامعه قدرتمند هستند، در خلوت به دنبال درد می‌روند؟

شناخت درست و واقعی رابطه ارباب و برده

برای کسانی که هیچ آگاهی ندارند رابطه ارباب و برده، نوعی تجاوز است! اما در واقع BDSM رابطه اعتماد و گفتگو است. در این مقاله به پاسخ سوال‌های خود در مورد این گرایش می‌رسید.

آیا در اولین قرار در مورد BDSM صحبت می‌کنید؟

سال ۲۰۱۹ در سایت Reddit سوال بالا رو از کاربران جامعه BDSM پرسیدم و همون‌طور که میشد حدس زد، پاسخ‌ها متنوع بود و با توجه به نوع فعالیت کاربران، فعالیت خوبی داشت. نگاهی به برخی جواب ها میندازیم. توضیحات خودم رو هم زیر هر نظر میدم.

چند باور و تخیل رایج در مورد سکس و شهوت، واقعیت‌ها چیست؟

تصور رایج میگوید مردان همیشه سکس را بیشتر می‌خواهند و در واقع زن و شوهر هر دو تصمیم می‌گیرند که با شور و شوق فراوان زندگی خود را در کنار یکدیگر ادامه دهند. چند سال بعد به صورت ناگهان اختلافی بین آن‌ها ایجاد می‌شود و در نتیجه یکی از دو شریک میلی بیشتری نسبت به…

افرادی که بی.دی.اس.ام می‌کنند، سالم‌تر و شادترند

افرادی که از BDSM لذت می‌­­برند، به اندازه افراد معمولی از سلامت جنسی و احساسی برخوردارند. آنها افرادی عادی هستند که فقط ازماجراجویی و رابطه‌ای هیجان انگیزترلذت می­‌برند. هیچ کس نمی‌داند چه زمانی بشریت رابطه سادومازوخیسم را کشف کرد اما امروزه راحت‌تر از آن لذت می‌برد.


سکس چت!

موضوع سکس، چت با نگاه به این واقعیت ساخته شد که در حال حاضر بخش بزرگی از زندگی ما با اینترنت همراه است به خصوص شروع رابطه و حتی سکس! در اینجا به آموزش این مهارت‌ها و شرح بیشتر این موضوع می‌پردازیم. مطالعه مقاله‌های سکس چت را به هر کسی پیشنهاد می‌کنم.

دنیای متاورس، VR و روابط کینکی BDSM

دنیای متاورس برای آینده پورن و ‌BDSM تغییراتی به همراه خواهد داشت و نمیتوان انکار کرد که صنعت اروتیک همواره بخشی از جهان ما بوده است. می‌توانید تصور کنید بدون اینکه از اتاق خارج شوید در یک کلاب بی دی اس امی حضور پیدا کنید!

7 نکته برای درتی تاک و سکسی صحبت کردن

اگر می‌خواهید بزرگ‌ترین عضو جنسی هرکس را تحریک کنید باید بدانید که از تحریک ذهن شروع می‌شود! یادگیری سکسی صحبت کردن می‌تواند معاشقه را خیلی جذاب‌تر پیش ببرد. در مورد درتی تاک و صحبت کردن اروتیک به شما این ۷ نکته را آموزش می‌دهیم.

راهنمای مردان برای ارسال عکس عریان و Nude

هیچ زمانی نسبت به الان برای حرفه‌ای بودن در هنر گرفتن سلفی‌های برهنه، مناسب نبوده است. از آنجایی که بسیاری از مردم در حال انجام وظیفه شهروندی‌شان و رعایت فاصله گذاری اجتماعی به منظور جلوگیری از شیوع کرونا هستند، نمی‌توان تاثیر آن را بر موضوعی در نظر نگرفت: همه به شدت حشری هستند و هر…

بهترین شیوه‌های خودارضایی برای خانم‌ها

هیچ فرمول جادویی برای خودارضایی کردن وجود ندارد، هیچ چیزی مناسب همه نیست و بدون شک هیچ حقه منحصر به فردی وجود نیست که بتواند همه را به یک جا آگاه کند. آیا باید به دنبال راه‌های جدیدی برای خودارضایی بگردیم؟ چندوقت یکبار خودارضایی می‌کنید؟ خانم‌ها در چه پوزیشن‌هایی باید خودارضایی کنند؟ مطمئنا پاسخ برای…

با این ۱۳ نکته یک مکالمه سکسی را شروع کنید

من از پیام بازی سکسی خوشم می‌آید. در واقع فکر کنم از شنیدن توصیف کارهایی که دوست دارم شخصی در واقعیت با من انجام دهد لذت می‌برم. انتظار سکسی است! اما هنگامی که زمان گفتن حرف‌های سکسی می‌رسد، زبانم کاملا قفل می‌شود، یا بهتر است بگویم انگشتانم. بنابراین طی سال‌ها بیشتر با کسانی صحبت کرده‌ام…

چگونه تمایلات جنسی خود را حفظ کرده و در قرار آشنایی آن را ابراز نمایید؟

وقتی که در خارج از دنیای واقعی رابطه قرار دارید، چگونه اولویت‌ها و تمایلات جنسی خود را مشخص می‌کنید؟ به عنوان یک مربی و مشاور آفلاین دیتینگ، این دقیقا کاری است که با مراجعینم انجام می‌دهم و آن‌ها یاد می‌گیرند با اعتماد به نفس بیرون رفته تا چیزی و کسی را که می‌خواهند به دست…

چرا عکس عریان بگیریم و بفرستیم!

اغلب، تبادل عکس‌های نود قبل از اولین قرار در حالی صورت می‌گیرد که دو طرف قصد سکس دارند. بیشتر کسانی که در این باره با آن‌ها صحبت کردم گفتند که نود دادن قبل از قرار منجر به یک سکس یکباره، یا حداقل سکسی خالص می‌گردد. گروه مورد بررسی من گفتند که آن‌ها اینگونه احساس راحتی…


اینفوگرافیک

تصاویر و نقش‌ها به خوبی مطالب را بیان می‌کنند. در اینفوگرافیک‌ها ما به دنبال شرح راحت و خلاصه موضوعات مختلف BDSM، سبک زندگی و کانال چهارم، صداقت هستیم. اطلاعات بیشتر هر اینفوگرافیک در صفحه آن موجود است.

اینفوگرافیک انواع سبک رابطه در انسان‌ها

معرفی و اطلاعات بیشتر در مورد انواع سبک رابطه

آموزش مهمترین نکات برای اسپنک کردن

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام اسپنک

نحوه ارسال عکس عریان در مردان

آموزش نحوه ارسال عکس عریان و نود برای مردان

حمایت مالی از وبلاگ اونتاشگال

با درد بساز چون دوای تو منم
در کس منگر که آشنای تو منم

گر کشته شوی مگو که من کشته شدم
شکرانه بده که خون بهای تو منم

مولانا