تماس و همکاری

پیشنهاد همکاری یا سوال در زمینه رابطه و گرایش سادومازوخیسم را در اینجا می‌توانید بپرسید. توجه کنید به هیچ‌گونه پیام پارتنریابی یا همکاری در انجام جلسه BDSM پاسخ داده نمی‌شود. ارتباطات کاملا امن است و اطلاعات رمزنگاری ‌می‌شوند، همچنین می‌توانید از مشخصات غیرواقعی استفاده کنید.

مقاله یافتن پارتنر از اینترنت و مطالب سکس، چت را مطالعه کنید.

موارد همکاری

برای بهبود کیفیت محتوای وبلاگ اونتاشگال، در این زمینه‌ها با شما همکاری می‌کنیم:

  • نویسنده مهمان و نوشتن در زمینه‌های تخصصی BDSM
  • ترجمه با سابقه کار
  • تصویرسازی
  • نقاشی و طراحی

در بعضی از موضوعات مثل نیپل بازی، آنال و موارد دیگر، امکان استفاده از تصاویر شفاف را نداریم چرا که به عنوان یک وبلاگ پورنوگرافی فعالیت نمی‌کنیم. از طراحان و تصویرسازان برای طراحی در این زمینه‌ها دعوت به عمل می‌آوریم.

پیام ناشناس در تلگرام

ارسال پیام

آخرین یادداشت‌های وبلاگ

View this post on Instagram

نویسنده مهمان یکی از دوستام بهم گفت از وقتی شروع کردی وبلاگ‌نویسی‌، خیلیا رفتن دنبال محتوا نوشتن. برام جالب بود که درست می‌گفت. یکی از رفتارهای حرفه‌ای در زمینه نوشتن و نشر مقاله در دنیا، به جای تلاش برای ساخت یک رسانه جدید، فعالیت برای یک رسانه معتبر و قدرتمند هست. یعنی شما لزوما نیاز نیست روزنامه تاسیس کنید، مثل مرحوم خاچشقی ستون نویس نیویورک تایمز باشید تا یک دولت رو به لرزه در بیارید! برای همین در وبلاگ‌نویسی فرهنگ «نویسنده مهمان» وجود دارد. شما حرفی برای گفتن دارید یا میخواهید تجربه و نگاه خود را از موضوعی بیان کنید، به جای تلاش برای ساخت یک وبلاگ جدبد، برای یک وبلاگ تخصصی و معتبر در زمینه مورد نظر می‌نویسید. از اول هم هدفم از راه‌اندازی وبلاگ اونتاشگال همین بود. بعد از رسیدن به ۵٠٠ بازدید در یک ماه اول فعالیت، سیستم مترجم همکار فعال شد. الان با رسیدن به ١۵٠٠٠ بازدید در آغاز چهارمین ماه فعالیت، خبر شروع این بخش رو اعلام میکنم. شما میتونید در زمینه‌های مختلف گرایش BDSM مطالب خودتون رو بنویسید تا با ذکر نام شما همراه با لینک اینستاگرام یا توییتر منتشر شود. ‫می‌تونید در دایرکت یا صفحه تماس یا با ایمیل ⁦‪Work@untashgaal.com‬⁩ مقالات و نوشته‌های خودتون رو برای من بفرستید.‬ دقت کنید مطالب بررسی میشن و حق انتشار برای وبلاگ اونتاشگال محفوظ خواهد بود. #همکاری #وبلاگ #نویسنده_مهمان #روانشناسی #سادومازوخیسم #اونتاشگال

A post shared by Untashgaal – اونتاشگال (@untashgaal_) on