درباره

« دامیننتی که به مهربانانه‌ترین شکل ممکن، با تمام خشونت، تربیت می‌کند! »

مطالب وبلاگ مرتب و منظم به روزرسانی می‌شود و در صفحه بایگانی همه نوشته‌ها را می‌توانید ملاحضه کنید.

ورود به صفحه بایگانی


برای بهبود کیفیت محتوای وبلاگ اونتاشگال، در این زمینه‌ها با شما همکاری می‌کنیم:

 • ترجمه با سابقه کار
 • تصویرسازی
 • نقاشی و طراحی
 • نویسنده مهمان

ورود به صفحه همکاری

خلاصه معرفی

احتمالا آشنایی شما با رابطه BDSM و گرایش سادومازوخیسم از طریق تماشای فیلم معروف Fifty Shades of Grey باشد. درست است که این فیلم جنبه‌های مختلفی از گرایش بی‌دی‌اس‌ام و رابطه ارباب و برده را به شما نشان می‌دهد اما باید بگویم شناخت این رابطه از فیلم مثل شناخت دریانوردی از دل کویر است!

از آنجایی که شما برای اولین بار است که این صفحه را می‌بینید، پیشنهاد میکنم مقاله‌های زیر را مطالعه کنید:


من، اونتاشگال، از سال ۲۰۰۹ با این گرایش آشنا شدم. همیشه برای من سوال بود چرا به کنترل کردن انسان‌ها علاقه‌مند هستم و اینکه مایلم در اختیار من باشند! در عین حال از شکنجه و تجاوز متنفر بودم و هستم. منظور از تجاوز هم هر نوع تعرض و وارد شدن به حریم افراد به خصوص از نوع جنسی است.

تا اینکه به واسطه پورن با این رابطه بیشتر آشنا شدم. تصمیم به مطالعه کردن گرفتم. در آن زمان محتوای فارسی به تعداد انگشتان دست هم نبودند، بنابراین چند کتاب در زمینه انواع روابط دامیننت و ساب‌میسیو پیدا کردم. با دو کتاب SM 101: A Realistic Introduction و The New Topping Book شروع کردم. هرچند بعدها کتاب‌های دیگری مطالعه کردم که یکی از آن‌ها Submissive Training بود.


این کتاب‌ها به من کمک کردند تا بهتر با این مفهوم و این دنیای هیجان انگیز آشنا شوم. اینکه هر انسانی در زندگی خود در یک طیف مربوط به سلطه، بین دامیننت و ساب‌میسیو قرار دارد. در دو مقاله سادیست و دامیننت به خوبی در این مورد توضیح داده‌ام.


در طول این سال‌ها پس از روابط مختلف، قوانینی برای خودم مشخص نمودم.

 • قانون شماره یک: صبر!
 • قانون شماره دو: احترام به لیمیت و ممنوعیت هر نوع تجاوز حتی عاطفی!
 • قانون شماره سه: ممنوعیت هر نوع کثیف کاری و کاری که به سلامت ساب‌میسیو آسیب بزند.

چرا بالاخره وبلاگ ساختم

از سال ۲۰۱۶ تصمیم گرفتم در فضای وب و رسانه‌های اجتماعی فارسی بیشتر بنویسم و فعالیت کنم. در آن زمان فعالیت اصلی بر بستر فیسبوک بود سپس به سراغ اینستاگرام رفتم. تعداد فالوورهای صفحه تا ۴۰۰۰ هم پیش رفت و در نهایت به دلیل قوانین فیسبوک و اینستاگرام و شاید هم ریپورت، صفحه بسته شد. در تلگرام نیز با کانال آکادمی بی دی اس ام شروع کردم که هر پست به ۱۰ هزار بازدید رسید. اینبار هم به دلیل قوانین و گزارش‌ها بسته شد. در نهایت بعد از ۱ سال وقفه، به این وبلاگ مهاجرت کردم.

اهداف این وبلاگ

آموزش درست رابطه ارباب و برده

آگاهی و اطلاعات در خصوص چرایی رابطه

آشنایی بیشتر با سبک‌های زندگی

خاطرات و یادداشت‌های شخصی

سوالات متداول

به من هم برده‌هاتو معرفی میکنی؟
مقاله یافتن پارتنر از اینترنت را مطالعه کنید!

صفحه برای یافتن پارتنر چرا راه‌اندازی نمی‌کنید؟
مسئول یافتن پارتنر و شریک در یک رابطه خود شما هستید نه من یا هر کسی دیگر!

چطور میتونم به یک دامیننت اعتماد کنم، همه گرگ شدن؟
مساله گرگ شدن یک دامیننت یا سادیست نیست. مساله ساخت اعتماد و تلاش برای رسیدن به آرامش و لذت است. مقاله شناخت دامیننت‌های فیک و غیرواقعی به شما کمک می‌کند.

آیا یک مستر می‌تواند چند اسلیو داشته باشد؟
بستگی به تعریف و نوع رابطه شما دارد. اگر شما رابطه باز دارید و در ارتباط این موضوع مطرح شده است و فشاری برای پذیرش آن نیست، مشکلی ندارد. اما اگر دامیننت شما را مجبور به پذیرش می‌کند و برخلاف میل خود تن به چنین رابطه‌ای می‌دهید، کاملا اشتباه است. مقاله‌های «کانال چهارم، صداقت» را مطالعه کنید.

آیا می‌توانم در ترجمه به شما کمک کنم؟
بله در صفحه تماس و همکاری درخواست خود را ارسال کنید.


 • تاریخچه وبلاگ اونتاشگال

  راه‌اندازی وبلاگ در تاریخ ۶ فوریه ۲۰۲۰

 • آغاز ترجمه مقالات معتبر

  از تاریخ ۲۷ فوریه با رسیدن به ۵۰۰ بازدی، بخش ترجمه آزاد فعالیت خود را آزاد نمود. مقاله در زمینه آموزش رابطه، شخصیت شناسی BDSM و سبک زندگی در این زمینه در وبلاگ ترجمه می‌شود. این مقاله‌ها با هدف بیان واقعیت‌ها، دسترسی به منابع معتبر و درک بهتر گرایش، در موضوع ترجمه آزاد منتشر می‌شوند.

 • ثبت دامنه Untashgaal.com

  در تاریخ ۳ مارس با رسیدن وبلاگ به ۱۰۰۰ بازدید، تصمیم گرفتم برای جلوگیری از نمایش تبلیغات، دامنه اونتاشگال را ثبت و کیفیت خدمات وبسایت را ارتقا دهم.

 • تثبیت وبلاگ در گوگل

  در ماه آوریل یعنی ۳ ماه پس از فعالیت، وبلاگ در گوگل تثبیت شد و برای کلمات متخلفی مثل اسپنک، نوشته‌ها جز سه پیشنهاد اول نمایش داده شد.

 • آغاز فعالیت صفحه فیسبوک

  تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۲۰، پس از چند بار حذف صفحه، بالاخره صفحه فیسبوک ثبت و تایید شد.

  ورود به صفحه اونتاشگال در فیسبوک

 • نویسنده مهمان

  همزمان با رسیدن به ۱۵ هزار بازدید در ۳ می ۲۰۲۰، سیستم جدید نویسنده مهمان فعال شد. مقاله‌های خود را از طریق صفحه تماس و همکاری می‌توانید ارسال کنید.

 • نوار کناری داخل مقاله‌ها

  با رسیدن به ۲۰ هزار بازدید در ۱۴ می ۲۰۲۰، نوار کناری و سایدبار داخلی مقاله‌ها فعال شد. در کنار مقالات، پیشنهادها و لینک‌های دیگر به راحتی در دسترس هستند.

 • آغاز انتشار اینفوگرافیک

  همزمان با رسیدن وبلاگ به ۳۰ هزار بازدید در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۲۰، موضوع جدید «کانال چهارم، صداقت» اضافه شد. برای درک بهتر این موضوع طراحی و انتشار اینفوگرافیک را آغاز کردیم.

  ورود به صفحه اینفوگرافیک
  ورود به صفحه معرفی کانال چهارم، صداقت

 • ثبت اینستاگرام وبلاگ

  تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۲۰ با رسیدن به ۵۸ هزار بازدید به این نتیجه رسیدم که بهتر است اینستاگرام وبلاگ و شخصی از یکدیگر جدا شوند. در اینستاگرام وبلاگ به صورت مشخص پست‌ها در مورد نوشته‌ها و محتوا هستند. اینستاگرام شخصی به شکل سابق به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

  ورود به اینستاگرام وبلاگ
  ورود به اینستاگرام شخصی

 • ۱۰۰ هزار بازدید

  تاریخ ۱ سپتامر همزمان با ورود به هشتمین ماه فعالیت وبلاگ به ۱۰۰ هزار بازدید رسیدیم.