حمایت مالی

هر وبسایت و سرویسی برای ادامه فعالیت خود نیازمند حمایت مالی و سرمایه‌گذاری است. از آنجایی که وبلاگ اونتاشگال خدمات خود را به رایگان عرضه می‌کند و به دنبال فروش محتوا نیست، هزینه‌های خود را از طریق جذب اسپانسر و حمایت مردمی به دست می‌آورد.

هزینه‌های این وبسایت شامل نگهداری، میزبانی و سرور است و از آنجایی که موارد امنیتی باید چند برابر بیشتر رعایت شود، تقریبا هزینه‌ها تا ۳ برابر حالت عادی و معمول می‌شود. به همین جهت از شما خوانندگان و علاقه‌مندان گرامی که از فعالیت‌های این وبلاگ رضایت دارید، جهت حمایت دعوت به عمل می‌آوریم.

در صورتی که تمایل به حمایت مالی و پشتیبانی از فعالیت‌های وبلاگ اونتاشگال را دارید، در این صفحه یکی از روش‌های حمایت مالی را انتخاب کنید. هیچ از این روش‌ها قابل رهگیری و پیگیری توسط هیچ کسی نیستند.

مزایای حمایت مالی

  • اسپانسر نوشته بعدی
    • اعلام صفحه توییتر یا اینستاگرام یا وبسایت شما به همراه درج لینک به عنوان اسپانسر پست بعدی

شیوه‌های حمایت

خرید پنل‌های سایت

نگهداری، حفظ و امنیت سایت، دامین و خدماتی که توسط سایت وردپرس ارائه می‌شود نیازمند پرداخت ماهانه و سالانه هستند.

جهت حمایت می‌توانید با خرید یکی از پکیج‌ها، از ماندگاهی وبلاگ حمایت نمایید. هزینه دو سال تقریبا ۱۰۰ دلار می‌شود و با هر نوع کارت بانکی مستر یا ویزا می‌توانید پرداخت نمایید.

out.untashgaal.com/gift

حمایت از طریق رمزارزها

یکی از مطمئن‌ترین و امن‌ترین روش‌های تبادل مالی، استفاده از رمزارزهایی مانند تتر است. در تبادل مالی با این ارزهای دیجیتال به هیچ عنوان امکان ردیابی، یا نمایش نام وجود ندارد. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن سرویس رمزارز خود اقدام به حمایت مالی از طریق یکی از ارزهای ذکر شده کنید.


تتر (TRC20)

یک رمزارز بر پایه زنجیره بلاک‌چین معادل ۱ دلار آمریکا است. به راحتی از طریق کد زیر اقدام به پرداخت نمایید.

TLXNKMDRyGBLKUoYSQmSoLGvMHL5YMir7d

پیام ارسال رمزارز

پس از پرداخت تتر، لطفا با تکمیل فرم زیر ما را از جریان پرداخت مطلع کنید.

آمد سحری ندا ز میخانه ما
کای رند خراباتی دیوانه ما
برخیز که پر کنیم پیمانه ز می
زآن پیش که پر کنند پیمانه ما

سلمان ساوجی