نویسنده مهمان


در سراسر دنیا برای وبلاگ‌نویسی فرهنگ «نویسنده مهمان» وجود دارد. شما حرفی برای گفتن دارید یا می‌خواهید تجربه و نگاه خود را نسبت به موضوعی بیان کنید، به جای تلاش برای ساخت یک رسانه جدید، برای یک وبلاگ تخصصی و معتبر در زمینه مورد نظر می‌نویسید. بدین ترتیب شما تمرکز خود را بر روی موضوعی که مایل به صحبت هستید می‌گذارید و انتشار و پخش مطلب را به رسانه واگذار می‌نمایید.

در ابتدای راه‌اندازی وبلاگ یکی از اهداف این بود. بعد از رسیدن به ۵٠٠ بازدید در یک ماه اول فعالیت، سیستم مترجم همکار فعال شد. با رسیدن به ١۵٠٠٠ بازدید در آغاز چهارمین ماه فعالیت، بخش نویسنده مهمان فعال شد.

شما با هر گرایشی که باشید، چه دامیننت چه ساب‌میسیو، می‌توانید در زمینه‌های مختلف گرایش BDSM مطالب و خاطرات خود را بنویسید تا با ذکر نام شما و در صورت تمایل همراه با لینک اینستاگرام یا توییتر منتشر شود. ‫مطالب پس از بررسی و تایید منتشر می‌شوند و حق انتشار برای وبلاگ اونتاشگال محفوظ خواهد بود.

نوشته‌های نویسنده‌های مهمان:

 • دنیای متاورس، VR و روابط کینکی BDSM
  دنیای متاورس برای آینده پورن و ‌BDSM تغییراتی به همراه خواهد داشت و نمیتوان انکار کرد که صنعت اروتیک همواره بخشی از جهان ما بوده است. می‌توانید تصور کنید بدون اینکه از اتاق خارج شوید در یک کلاب بی دی اس امی حضور پیدا کنید!
 • کاکولدیسم، خوب یا بد!؟
  مهرداد مدیر صفحه کاکولدیسم به ما در مورد باورهای اشتباه و رایج در مورد کاکولدها و مردان علاقه‌مند به این گرایش و رابطه می‌گوید.
 • چرا فول اسلیو برای میسترس جذاب نیست؟
  میسترس آبان به ما میگه که چرا فول اسلیو یا ساب‌میسیو بدون لیمیت و محدودیت برای یک ارباب جذاب نیست؟ دامیننت بیشتر به دنبال چه نوع اسلیوهایی هستند؟
 • میسترس و ارباب خانم چه مرد برده‌ای را جذاب می‌داند؟
  دوست دامیننت عزیزم میسترس آبان به عنوان نویسنده مهمان تجربیات شخصی خود برای مردهایی که مایل هستند اسلیو میسترسی بنشوند را با شما در میان می‌گذارد. برای اینکه توجه یک خانم دامیننت را جلب کنید، به چه شکلی باید رفتار کنید؟
 • خاطرات یک مستر ایرانی در اروپا، تربیت زوج
  آموزش یک زوج برده توسط یک مستر ایرانی در اروپا. در این خاطره BDSM به شما نحوه برخورد با این زوج که تمایل به بردگی جنسی را داشتند، نشان داده می‌شود

موضوعات نوشته

مطالب ارسالی می‌تواند شامل این موارد شود:

 • تجربیات و خاطرات شخصی با هدف آموزشی
 • اولین موارد مواجهه با BDSM و تحول کنترل آن
 • تاثیرات سادومازوخیسم بر زندگی شخصی شما (مثبت و منفی)
 • نحوه بیان گرایش خود با پارتنر و دیگران
 • رسیدن به آرامش از BDSM
 • داستان سکسی کاملا ممنوع است.

متن خود را به این آدرس ایمیل ارسال کنید:

ارسال مطلب

دوش دیدم که ملایک در میخانه زدند / گل آدم بسرشتند و به پیمانه زدند
ساکنان حرم ستر و عفاف ملکوت / با من راه نشین باده مستانه زدند
آسمان بار امانت نتوانست کشید / قرعه کار به نام من دیوانه زدند
جنگ هفتاد و دو ملت همه را عذر بنه / چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند
شکر ایزد که میان من و او صلح افتاد / صوفیان رقص کنان ساغر شکرانه زدند
آتش آن نیست که از شعله او خندد شمع / آتش آن است که در خرمن پروانه زدند
کس چو حافظ نگشاد از رخ اندیشه نقاب / تا سر زلف سخن را به قلم شانه زدند

حافظ شیرازی