درباره

مستر اونتاشگال

« دامیننتی که رویاها را به حقیقت تبدیل میکند! »

دامیننت و جنتلمن

مطالب وبلاگ مرتب و منظم به روزرسانی می‌شود و در صفحه بایگانی همه نوشته‌ها را می‌توانید ملاحضه کنید.

ورود به صفحه بایگانی


برای بهبود کیفیت محتوای وبلاگ اونتاشگال، در این زمینه‌ها با شما همکاری می‌کنیم:

 • ترجمه با سابقه کار
 • تصویرسازی
 • نقاشی و طراحی
 • نویسنده مهمان

ورود به صفحه همکاری

خلاصه معرفی

احتمالا آشنایی شما با رابطه BDSM و گرایش سادومازوخیسم از طریق تماشای فیلم معروف Fifty Shades of Grey باشد. درست است که این فیلم جنبه‌های مختلفی از گرایش بی‌دی‌اس‌ام و رابطه ارباب و برده را به شما نشان می‌دهد اما باید بگویم شناخت این رابطه از فیلم مثل شناخت دریانوردی از دل کویر است!

از آنجایی که شما برای اولین بار است که این صفحه را می‌بینید، پیشنهاد میکنم مقاله‌های زیر را مطالعه کنید:


من، اونتاشگال، از سال ۲۰۰۹ با این گرایش آشنا شدم. همیشه برای من سوال بود چرا به کنترل کردن انسان‌ها علاقه‌مند هستم و اینکه مایلم در اختیار من باشند! در عین حال از شکنجه و تجاوز متنفر بودم و هستم. منظور از تجاوز هم هر نوع تعرض و وارد شدن به حریم افراد به خصوص از نوع جنسی است.

تا اینکه به واسطه پورن با این رابطه بیشتر آشنا شدم. تصمیم به مطالعه کردن گرفتم. در آن زمان محتوای فارسی به تعداد انگشتان دست هم نبودند، بنابراین چند کتاب در زمینه انواع روابط دامیننت و ساب‌میسیو پیدا کردم. با دو کتاب SM 101: A Realistic Introduction و The New Topping Book شروع کردم. هرچند بعدها کتاب‌های دیگری مطالعه کردم که یکی از آن‌ها Submissive Training بود.


این کتاب‌ها به من کمک کردند تا بهتر با این مفهوم و این دنیای هیجان انگیز آشنا شوم. اینکه هر انسانی در زندگی خود در یک طیف مربوط به سلطه، بین دامیننت و ساب‌میسیو قرار دارد. در دو مقاله سادیست و دامیننت به خوبی در این مورد توضیح داده‌ام.


در طول این سال‌ها پس از روابط مختلف، قوانینی برای خودم مشخص نمودم.

 • قانون شماره یک: صبر!
 • قانون شماره دو: احترام به لیمیت و ممنوعیت هر نوع تجاوز حتی عاطفی!
 • قانون شماره سه: ممنوعیت هر نوع کثیف کاری و کاری که به سلامت ساب‌میسیو آسیب بزند.

چرا وبلاگ ساخته شد

از سال ۲۰۱۶ تصمیم به فعالیت در فضای وب و رسانه‌های اجتماعی فارسی گرفتم. در آن دوره بیشتر فعالیت‌ها در فیسبوک انجام می‌شد. افراد زیادی مطالبی با انگیزه‌های شخصی با هدف توجیه رفتارهای متجاوزانه خود می‌نوشتند. در همین دوره فعالیت کاربران علاقه‌مند در اینستاگرام هم زیاد شد. هدف خود را برای فعالیت، افزایش آگاهی عمومی قرار دارد. در اینستاگرام در مدت یک سال تعداد فالوورهای صفحه تا ۴۰۰۰ هم پیش رفت و در نهایت به دلیل قوانین فیسبوک و اینستاگرام و شاید هم ریپورت، صفحه بسته شد. در تلگرام نیز با کانال آکادمی بی دی اس ام شروع کردم که هر پست به ۱۰ هزار بازدید رسید. اینبار هم به دلیل قوانین و گزارش‌ها بسته شد. در نهایت بعد از مدتی  وقفه، به این وبلاگ مهاجرت کردم.

اهداف این وبلاگ

 • اطلاع از آخرین و مهم‌ترین تحقیقات علمی در زمینه‌های سکسولوژی
 • آموزش درست رابطه ارباب و برده و تعریف تفاوت رابطه با تجاوز
 • آگاهی و اطلاعات در خصوص چرایی رابطه و اهمیت رابطه سالم
 • آشنایی بیشتر با سبک‌های زندگی جدید مانند روابط آزاد و باز
 • آشنایی با انواع مختلف سکس و تعریف صادقانه آن‌ها
 • خاطرات و یادداشت‌های شخصی در زمینه‌های مختلف

سوالات متداول

به من هم برده‌هاتو معرفی میکنی؟
مقاله یافتن پارتنر از اینترنت را مطالعه کنید!

صفحه برای یافتن پارتنر چرا راه‌اندازی نمی‌کنید؟
مسئول یافتن پارتنر و شریک در یک رابطه خود شما هستید نه من یا هر کسی دیگر!

چطور میتونم به یک دامیننت اعتماد کنم، همه گرگ شدن؟
مساله گرگ شدن یک دامیننت یا سادیست نیست. مساله ساخت اعتماد و تلاش برای رسیدن به آرامش و لذت است. مقاله شناخت دامیننت‌های فیک و غیرواقعی به شما کمک می‌کند.

آیا یک مستر می‌تواند چند اسلیو داشته باشد؟
بستگی به تعریف و نوع رابطه شما دارد. اگر شما رابطه باز دارید و در ارتباط این موضوع مطرح شده است و فشاری برای پذیرش آن نیست، مشکلی ندارد. اما اگر دامیننت شما را مجبور به پذیرش می‌کند و برخلاف میل خود تن به چنین رابطه‌ای می‌دهید، کاملا اشتباه است. مقاله‌های «کانال چهارم، صداقت» را مطالعه کنید.

آیا می‌توانم در ترجمه به شما کمک کنم؟
بله در صفحه تماس و همکاری درخواست خود را ارسال کنید.

شما چگونه شخصیتی دارید؟
در مورد خودم،‌ روابطی که دارم، سبک زندگی، اعتقادات و باورها در صفحه مقاله شماره ۱۰۰ فلسفه و نگاه اونتاشگال به زندگی و عشق را نوشته‌ام.


 • تاریخچه وبلاگ اونتاشگال

  راه‌اندازی وبلاگ در تاریخ پنجشنبه، ۶ فوریه ۲۰۲۰

 • آغاز ترجمه مقالات معتبر

  از تاریخ ۲۷ فوریه با رسیدن به ۵۰۰ بازدی، بخش ترجمه آزاد فعالیت خود را آزاد نمود. مقاله در زمینه آموزش رابطه، شخصیت شناسی BDSM و سبک زندگی در این زمینه در وبلاگ ترجمه می‌شود. این مقاله‌ها با هدف بیان واقعیت‌ها، دسترسی به منابع معتبر و درک بهتر گرایش، در موضوع ترجمه منتشر می‌شوند.

 • ثبت دامنه Untashgaal.com

  در تاریخ ۳ مارس با رسیدن وبلاگ به ۱۰۰۰ بازدید، تصمیم گرفتم برای جلوگیری از نمایش تبلیغات، دامنه اونتاشگال را ثبت و کیفیت خدمات وبسایت را ارتقا دهم.

 • تثبیت وبلاگ در گوگل

  در ماه آوریل یعنی ۳ ماه پس از فعالیت، وبلاگ در گوگل تثبیت شد و برای کلمات متخلفی مثل اسپنک، نوشته‌ها جز سه پیشنهاد اول نمایش داده شد.

 • آغاز فعالیت صفحه فیسبوک

  تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۲۰، پس از چند بار حذف صفحه، بالاخره صفحه فیسبوک ثبت و تایید شد.

  ورود به صفحه اونتاشگال در فیسبوک

  آپدیت: تاریخ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۱، صفحه فیسبوک توسط این شرکت مسدود شد.

 • نویسنده مهمان

  همزمان با رسیدن به ۱۵ هزار بازدید در ۳ می ۲۰۲۰، سیستم جدید نویسنده مهمان فعال شد. مقاله‌های خود را از طریق صفحه تماس و همکاری می‌توانید ارسال کنید.

 • نوار کناری داخل مقاله‌ها

  با رسیدن به ۲۰ هزار بازدید در ۱۴ می ۲۰۲۰، نوار کناری و سایدبار داخلی مقاله‌ها فعال شد. در کنار مقالات، پیشنهادها و لینک‌های دیگر به راحتی در دسترس هستند.

 • آغاز انتشار اینفوگرافیک

  همزمان با رسیدن وبلاگ به ۳۰ هزار بازدید در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۲۰، موضوع جدید «کانال چهارم، صداقت» اضافه شد. برای درک بهتر این موضوع طراحی و انتشار اینفوگرافیک را آغاز کردیم.

  ورود به صفحه اینفوگرافیک
  ورود به صفحه معرفی کانال چهارم، صداقت

 • ثبت اینستاگرام وبلاگ

  تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۲۰ با رسیدن به ۵۸ هزار بازدید به این نتیجه رسیدم که بهتر است اینستاگرام وبلاگ و شخصی از یکدیگر جدا شوند. در اینستاگرام وبلاگ به صورت مشخص پست‌ها در مورد نوشته‌ها و محتوا هستند. اینستاگرام شخصی به شکل سابق به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

  ورود به اینستاگرام وبلاگ
  ورود به اینستاگرام شخصی

 • ۱۰۰ هزار بازدید

  تاریخ ۱ سپتامبر همزمان با ورود به هشتمین ماه فعالیت وبلاگ به ۱۰۰ هزار بازدید رسیدیم.

 • صدمین نوشته وبلاگ

  تاریخ ۱۶ نوامبر صدمین نوشته وبلاگ با عنوان «فلسفه و نگاه اونتاشگال به زندگی و عشق چیست؟» منتشر شد. همزمان آمار بازدید وبلاگ به ۱۷۷ هزار مورد توسط ۸۵ هزار نفر رسید. دنبال‌کنندگان وبلاگ نیز به ۲۴۲۰ نفر رسیدند.

 • ۱۰۰ هزار بیننده و مخاطب

  تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۲۰، وبلاگ به ۱۰۰ هزارمین بیننده خود رسید. در مدت ۱۰ ماه فعالیت وبلاگ اونتاشگال، ۱۰۰ هزار نفر ۲۰۵ هزار بار از این سایت بازدید کردند.

 • درگذشت اسد، مترجم وبلاگ

  متاسفانه ۱۶ دسامبر با خبر شدم مترجم عزیز، اسد جان را به دلیل کویید ۱۹ از دست دادیم. اسد جان چند ماه پیش برای ترجمه مطالب به من پیام دادند. انصافا هم کارشون خیلی روان و سریع بود. بعد از ترجمه دوم در هنگامه کار برای ترجمه سوم به من گفتند که دچار کرونا شدند. جویای احوال شدیم و من منتظر پایان دوران بیماری بودم.
  بعد از مدتی به ایشان یک ایمیل برای پیگیری احوال و وضعیت روحی و جسمی فرستادم که پاسخی دریافت نکردم.
  بالاخره بعد از یک ماه این ایمیل برای من ارسال شد. دعای صبر برای دوستان و کسانی که با اسد عزیز آشنایی داشتند، دارم. امیدوارم الان خوشحال و در آرامش باشند.

  مقالات ایشان در این صفحه موجود هستند.
  http://out.untashgaal.com/asad

  درگذشت اسد، مترجم وبلاگ
 • تولد یک سالگی وبلاگ

  شنبه ۶ فوریه ۲۰۲۱، وبلاگ اونتاشگال یک ساله شد. به همین مناسب صفحه نخست جدید رونمایی و آمار یکسال اخیر منتشر گردید.

  در چنین بعد از ظهر سرد ماه فوریه بود که در حال نوشیدن قهوه به فعالیت‌هایی که در زمینه BDSM به زبان فارسی داشتم، فکر می‌کردم. به صورت ناگهانی تصمیم به راه‌اندازی مجدد کانال تلگرام و حساب اینستاگرام اونتاشگال گرفتم. اما بسته شدن اکانت‌ها به دلیل قوانین اینستاگرام و تلگرام، من را از این تصمیم منصرف کرد. به یاد سرویس دلنشین وردپرس افتادم و تصمیم گرفتم از این بستر برای وبلاگ‌نویسی استفاده کنم. جرقه اصلی اینگونه زده شد.

  و پنج‌شنبه ۶ فوریه ۲۰۲۰ با بیدار شدن از خواب، فعالیت وبلاگ اونتاشگال را آغاز کردم.

  گزارش فعالیت یک ساله - کشورهای مخاطبین
  گزارش فعالیت یک ساله – کشورهای مخاطبین

  ورود به صفحه گزارش یکساله و آمار

 • ۴۰۰ هزار بازدید

  ۲۶ آرویل ۲۰۲۱، وبلاگ اونتاشگال به ۴۰۰ هزار بازدید رسید. در کمتر از یک سال و نیم این وبلاگ به نیم میلیون بازدید کننده دست پیدا کرد و فرصت خوبی برای اسپانسرینگ فراهم شده است.

 • انتشار پادکست اونتاشگال

  پادکست اونتاشگال

  ۲۴ ژوئن ۲۰۲۱، پادکست اونتاشگال با همکاری خوانندگان خود، منتشر شد.

  از پلتفرم‌های مختلف بشنوید:

  ورود به صفحه پادکست و شنیدن تمام قسمت‌ها

 • پادکست با ۱۰ هزار شنونده

  ۱۱ دسامبر ۲۰۲۱، پادکست اونتاشگال به ۱۰ هزار شنونده رسید. تا تاریخ ۱۱ دسامبر ۹ قسمت منتشر شده و در پلتفرم‌های مختلف پادکست قابل شنیدن است.

 • دو سالگی وبلاگ – قرارداد BDSM

  قرارداد BDSM - جدول علایق

  قرارداد سادومازوخیسم برای رابطه BDSM تکمیل و به رایگان منتشر شد.

  ۶ فوریه ۲۰۲۲، همزمان با دومین سال تولد وبلاگ اونتاشگال، متن کامل یک قرارداد BDSM در اختیار شما مخاطبین گرامی قرار می‌گیرد. این قرارداد بدون در نظر گرفتن جنسیت دامیننت و ساب‌میسیو یا حتی نوع رابطه (همجنسگرایانه یا غیرهمجنس) تنظیم شده است. فرقی ندارد شما مستر باشید یا میسترس یا مرد همجنسگرا، هر کسی با هر گرایشی می‌تواند از آن استفاده کند.

  در کنار متن اصلی قرارداد در ۳ پیوست، درخواست رسمی، قوانین و جدول علایق ارائه شده است. جدول علایق، فعالیت‌ها، تنبیه‌ها و خواسته‌ها و تجربیات ساب‌میسیو و دامیننت است که توسط طرفین تکمیل می‌شود. این جدول برای شناخت بهتر علایق یکدیگر بسیار مناسب است و اگر تازه کار هستید با پر کردن آن حتما به درک بهتری از امیال جنسی پارتنر می‌رسید.

  پیشنهاد می‌کنم متن قرارداد را حتما چاپ کنید و طرفین در خلوت و آرامش پیوست‌ها را پر کنند. تلاش شده است همه چیز در نظر گرفته شود حتی اینکه آیا نحوه دخل و خرج توسط دامینت باشد یا با توافق طرفین پرداخت‌ها صورت بگیرد.

  ورود به صفحه قرارداد و دانلود فایل

آن که هلاک من همی‌خواهد و من سلامتش / هر چه کند ز شاهدی کس نکند ملامتش

میوه نمی‌دهد به کس باغ تفرج است و بس / جز به نظر نمی‌رسد سیب درخت قامتش

داروی دل نمی‌کنم کان که مریض عشق شد / هیچ دوا نیاورد باز به استقامتش

هر که فدا نمی‌کند دنیی و دین و مال و سر / گو غم نیکوان مخور تا نخوری ندامتش

جنگ نمی‌کنم اگر دست به تیغ می‌برد / بلکه به خون مطالبت هم نکنم قیامتش

کاش که در قیامتش بار دگر بدیدمی / کانچه گناه او بود من بکشم غرامتش

هر که هوا گرفت و رفت از پی آرزوی دل / گوش مدار سعدیا بر خبر سلامتش

سعدی